Бакалавр на базі диплому
молодшого спеціаліста

Ви випускник колежу або технікуму?

Бажаєте стати успішним у своїй професійній діяльності, отримати вищій соціальний статус в суспільстві, відкрити нову сторінку свого життя, яка надає вам можливість захоплюючого пізнання обраної галузі науки, творчої самореалізації, спілкування з провідними вченими університету та України? Вступайте та відкрийте для себе переваги навчання на одній із запропонованих спеціальностей ПУЕТ.

Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання на перший (зі скороченим строком навчання) або другий (третій) курс (з нормативним строком навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, для здобуття освітнього ступеня бакалавра

 

 

На навчання для здобуття ступеня бакалавра (зі скороченим терміном навчання) приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліст, бакалавра, спеціаліста або здобувають освітній ступень баклавра.

Увага! Для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра зі скороченим строком навчання обов’язково потрібні результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2017, 2018, 2019 та 2020 років

Ми з радістю допоможемо вам у підборі майбутньої бакалаврської програми, докладно поінформуємо про особливості навчального процесу та зміст навчальних програм, ознайомимо з інфраструктурою ПУЕТ та її потужним освітнім середовищем.

ПУЕТ  забезпечує місцями у гуртожитку усіх студентів! Докладніше про умови проживання тут. 

Документи для вступу за ступенем бакалавра (скорочений строк навчання) на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста

 

  • копія документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»
  • копія військово-облікового документа – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством)
  • копії диплому державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста і додатка до нього
  • копія сертифікату (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 або 2020 р.
  • копія довідки про ідентифікаційний код
  • копія шлюбного свідоцтва (для осіб, які мають розбіжності у прізвищах в документах (паспорт, диплом)
  • документи, що дають право на пільги (оригінал або завірена копія)
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.

Безкоштовне навчання, стипендіальні програми

Безкоштовне навчання, стипендіальні програми

Детальніше

Академічне середовище

Академічне середовище

Детальніше

Студмістечко

Студмістечко

Детальніше

Студентське життя

Студентське життя

Детальніше

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання

Детальніше

Міжнародні можливості

Міжнародні можливості

Детальніше

Студентські проєкти

Студентські проєкти

Детальніше

Військова підготовка офіцерів запасу

Військова підготовка офіцерів запасу

Детальніше

Накази про зарахування липень 2020

257-С бакалавр на 2 курс денна форма

258-С бакалавр на 3 курс денна форма

260-С, 263-С бакалавр на 3 курс заочна форма

261-С бакалавр на 2 курс на основі бакалавра заочна форма

259-С бакалавр на 2 курс заочна форма

№382 -С Бакалавр на 1 курс

№383 -С Бакалавр на 2 кур

№384 -С Бакалавр на 3 курс

№385 -С Бакалавр на 2 курс на основі бакалавра

Значна частина студентів приїхала навчатися в ПУЕТ з різних областей України та понад 30 країн світу. Тому наш університет піклується про всіх студентів і дає можливість поселитися в одному зі своїх гуртожитків.

Студентське містечко Полтавського університету економіки і торгівлі налічує 4 гуртожитки, в яких проживає понад 2 000 студентів та аспірантів. Студентські гуртожитки ПУЕТ облаштовані для проживання іногородніх та іноземних студентів на період навчання в університеті.

Управління студентським містечком здійснюється його дирекцією спільно з органами студентського самоврядування за сприянням адміністрації університету.

У приміщенні гуртожитку працюють медичний пункт, стоматологічний кабінет. В усіх кімнатах гуртожитків є доступ до мережі Інтернет.

Гуртожитки обладнані сучасною технікою та належними житлово-побутовими умовами проживання, що сприяє навчальній, науковій та творчій діяльності студентів,  постійно оновлюються приміщення, проводиться заміна сантехнічного, електротехнічного обладнання, проводиться реконструкція душових приміщень. Всі гуртожитки забезпечені холодною і гарячою водою.

На території студмістечка розташований спортивний комплекс «Олімп», баскетбольний майданчик, футбольне поле, відкритий тренажерний майданчик, що дає можливість студентам у вільний час займатися спортом.

До послуг студентства працює кафе «Юність», в якому пропонують смачні страви.