Студентські проєкти

Маєш власну думку, прагнеш досягти більшого та сповнений найамбітніших ідей? Вступай до ПУЕТ. Університет допоможе тобі розвинути талант підприємця, адже  найвищий успіх в кар’єрі кожної людини – щодня реалізовувати власну мрію.

В університеті працює потужна школа проектної діяльності, яка дозволяє майбутнім успішним бізнесменам зробити перші кроки до власної мрії. Саме її стала робота через відкриті публічні лекції, тренінги, коворкінги та майстер-класи від визнаних менторів дозволяють талановитим та амбітним студентам навчитися тому, як правильно розрахувати та спланувати проект, його ефективно організувати й виконати та отримати не лише досвід, а й позитивні враження.

Завдяки наполегливій роботи студентам ПУЕТ разом з їх наставниками – викладачами університету та бізнес-партнерами було реалізовано велику кількість регіональних проєктів, що згодом стали гордістю не лише університету а й громади міста та області.

Тож до числа міжнародних проєктів в яких студенти ПУЕТ беруть активну участь належать

Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти

Про проєкт: п’ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, за підтримки Великої Британії.

Участь у програмі для студентів ПУЕТ – це унікальний шанс набутий отримати знання від провідних українських і британських експертів та отримати підтримку для започаткування власної справи.
Для викладачів ПУЕТ – це можливість перейняти досвід від британських колег та впровадити нові підходи в освітній процес.

Для Полтавського університету економіки і торгівлі – це черговий доказ міжнародного визнання та крок до подальшої інтеграції в світовий освітній простір!

 

Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти

Creative Spark

 

Конкурс Big Idea Challenge

Щорічний міжнародний конкурс відео-пітчів, що проводиться в рамках проєкт Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти. Він дає можливість молодим людям розказати світу про свої бізнес-ідеї та отримати фінансову та менторську підтримку від експертів London Metropolitan University для їх втілення.

Детальніше про сам проєкт:

Creative Spark Big Idea Challenge

Big Idea Challenge

Полтавський обласний бізнес-інкубатор

Cередовище для тих, то хоче створити та розвинути свій власний бізнес.

До екосистеми бізнес-інкубатора належать:

 • Молодіжний бізнес- центр
 • SturtUp CLUB PUET
 • Конкурс стартапів ПУЕТ

Які вже тривалий період плідно працюють.

 

Детальніше про сам проєкт

Проект Еразмус+ AESOP «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена»

Мета проекту полягає у створенні, впровадженні та розвитку інституту омбудсмена в університетах України, Грузії та Азербайджану з метою захисту прав студентів та усунення перешкод для навчального процесу.

На основі європейського досвіду захисту прав студентів в університеті запроваджено посаду студентського омбудсмена.  З 2018 року студентський омбудсмен якісно вплинув на забезпечення ефективності освітнього середовища університету: налагоджена ефективна комунікація всіх учасників освітнього процесу, підвищена оперативність реагування на проблемні та конфліктні ситуації між ними, відпрацьовані та поширені до загального використання алгоритми реагування й запобігання (попередження) деструктивних проявів в освітньому середовищі. Важливим є органічна імплементація студентського омбудсмена в дорадчі й колегіальні органи університету.

 

Детальніше про сам проєкт

Meet up! Німецько-українські зустрічі молоді

В рамках реалізації міжнародного проекту «Звернення уваги суспільства до спільного вирішення проблем сучасності» програми відбувся україно-німецький молодіжний обмін для студентів і викладачів ПУЕТ, який відбувався в місті Бамберг, Республіка Німеччина.

Дні кар’єри ЄС

ПУЕТ є офіційним партнером проведення Днів кар’єри ЄС у 2019 і 2020 рр.

Заходи відбуваються за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні». Цей захід покликаний ознайомити студентів і школярів зі світовими та європейськими трендами в питаннях професійних компетентностей та забезпечує спілкування з потенційними роботодавцями.

Детальніше про сам проект:

У ПУЕТ уперше в області відбувся День кар’єри ЄС

День кар’єри ЄС

Ніч науки в ПУЕТ

А ви навчалися вночі? Студенти ПУЕТ  мали таку можливість! Так,   в лютому 2019  в ПУЕТі провели незвичні заняття.

Локація «Хімічимо вночі» присвячена визначенню якості продуктів та проведенню різноманітні  хімічні  досліди.

Локація «Створи свій інвестиційний проєкт» присвячена економічному обґрунтуванню креативних проєктів.

 

Детальніше про сам проєкт

Проєкт ЄС «Удосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні»

З метою підвищення рівня поінформованості у рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС Полтавський університет економіки і торгівлі долучився до загальнонаціональної інформаційної кампанії, яка мала на меті забезпечити належну поінформованість споживачів і надання точної та зрозумілої людям інформації щодо харчових продуктів.

У ході інформаційної кампанії в одному з найбільших у місті ТРЦ «Київ» протягом січня–лютого 2019 р. було проведено консультації та роз’яснення для споживачів щодо змін у сфері харчового законодавства та захисту прав споживачів. В рамках концепції практико-орієнтованого навчання до реалізації проекту долучилися студенти факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу.

 

Детальніше про сам проект

Реалізація проєкту

Обговорення європейських вимог

Active Citizens Camp,  програма House of Europe

Метою програми є розвиток в учасників навиків лідерства, міжкультурного діалогу, компетенції у сфері сталості та розвитку своїх громад. Табір зібрав молодіжних лідерів із різних областей України й надав простір для нетворкінгу. У програмі табору передбачено знайомство з місцевим самоврядуванням, бізнесом і громадськими активістами. Захід проходив за підтримки Британської Ради в Україні.

 

Детальніше про сам проект

Student Action: Програма розвитку лідерських компетенцій у студентів

Участь у програмі – це можливість зміцнити власні лідерські компетенції у створенні соціальних ініціатив, обмін досвідом та набуття навичок, необхідних для розвитку власної студентської організації у своєму університеті.

 

Детальніше про сам проект:

Студенти ПУЕТ стали учасниками програми «Student Action»

Студенти ПУЕТ продовжили навчання за програмою «Student Action»

Проектний менеджмент для студентів ПУЕТ

Кожного року студенти ПУЕТ мають матовість пройти тренінги з проектного менеджменту від проектного офісу ПУЕТ!

Під час тренінгового навчання учасники:

 • сформують уявлення про особливості проектного менеджменту;
 • ознайомляться з доступними інструментами для реалізації проектів та прикладами успішно реалізованих проектів;
 • мають можливість згенерувати проектні ідеї;
 • оволодіють практичними навичками написання проектних заявок;
 • презентують власні проекти;
 • матимуть можливість втілити свій власний проект під час навчання в університеті!

 

Детальніше про роботу:

Шукаємо ідеї для молодіжних проектів зі студентами ПУЕТ. Ця новина чомусь не опублікована. Тому я прошу її опублікувати прямо на цій сторінці проектного офісу. Вже подала в попередньому листі  для сторінки проектного офісу – статтю і фото додаю в листі.

 

Наші студенти вже пишуть проекти, а Ви?

Студенти ПУЕТ подали заявки на конкурс Британської Ради

СТУДЕНТИ ПУЕТ УЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРАКТИЧНОМУ ТРЕНІНГУ ТА НАПИСАЛИ ПРОЕКТ

Спільний проєкт від Нової пошти “Круто!”

ФЕСТИВАЛЬ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ «FEEL THE WORLD»

В Україні соціальна реклама знаходиться на початковому етапі свого становлення, що зумовлює відсутність чіткого розмежування соціальної та комерційної реклами, нецільове використання соціальної реклами. Соціальна реклама є ефективним інструментом профілактики негативних проявів і явищ у дитячому та молодіжному середовищі на рівні громади й суспільства загалом, вказувати орієнтир для діяльності влади за тими напрямами, де відчувається негативний вплив певних чинників. Питання соціальної культури є нагальним як для світу, так і для Полтави зокрема. Проблемою, на яку спрямовано фестиваль, є істотне посилення негативних явиш, поширення поведінкових стереотипів, хибно сприйнятих за вияви свободи особистості.

Мета проекту заходу:

 • пропаганда серед учнівської та студентської молоді загальнолюдських цінностей шляхом творчого підходу до створення реклами;
 • формування нового погляду на проблеми соціальної реклами;
 • створення молодіжного банку рекламних ідей для подальшого використання в рекламній практиці Полтавщини;
 • формування соціально-відповідального підходу до реклами в учнівської та студентської молоді;
 • привернення уваги суспільства до соціальних проблем молоді.

Workshop «StudGo Leaders»

Проект спрямований на вирішення пріоритетних соціальних проблем зазначених в міській комплексній програмі «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки, а саме: підвищення рівня громадянської активності дітей та молоді, забезпечення їх доступу до участі у державотворчих процесах. Від реалізації проекту очікується активний розвиток лідерських якостей студентів, вміння працювати в команді та вирішувати актуальні проблеми молоді.

«StudGoCamp»

Табір всебічного розвитку StudGo Camp був створений для студентів Полтавського університету економіки і торгівлі з метою розвитку лідерських якостей серед студентів. Під час роботи табору, учасників чекали цікаві та корисні тренінги з «Self-менеджменту», «Роботи в команді» та «Лідерського потенціалу» на яких студенти формували  портрет лідера, котрого бачать серед лідерів студентського самоврядування. Проведення різноманітних квестів, вечірок, перегляду фільмів, ігор в мафію та багато іншого згуртували студентів не лише на час перебування в таборі, а і подарували справжню дружбу в університеті.

Проєкти Студенської ради ПУЕТ, що заплановані до реалізації у 2020 році

Кубок сміху «SchoolComediCup»

Гумор – наймасовіший рух серед молоді у сфері культурного розвитку та тематичного дозвілля. У місті Полтава є досить розвинутим студентський гумористичний рух. Кубок сміху «SchoolComediCup» спрямований на розвиток учнівського молодіжного руху КВК у м. Полтава та сприятиме створенню умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку учнівської молоді, виявлення талановитих, обдарованих, творчих особистостей, патріотичного, морального та естетичного виховання учнівської молоді, організації їх змістовного дозвілля.

Проєкти Студенської ради ПУЕТ, що заплановані до реалізації у 2020 році

Практикум «BusinessDay»

Проект спрямований на розвиток підприємницької компетентності учнівської та студентської молоді міста Полтава, сприятиме становленню конкурентоспроможних особистостей, які здатні використовувати здобуті знання для успішної діяльності у будь-якій сфері суспільного життя.

Від реалізації проекту очікується активний розвиток підприємницьких якостей учнівської та студентської молоді, зростання економічної підготовленості молоді до життя в суспільстві, їх активної діяльності у нових ринкових умовах.

Кожен студент є частиною великої родини! В університеті створені усі умови для того, щоб навчатися не тільки за фахом, але розвивати свої таланти та організаторські здібності і досягати нових вершин у різних сферах!

Головне – вміти мріяти, надихати, залучати однодумців і не зупинятися перед перешкодами!