Академічне середовище

Саме в цих стінах пройдуть незабутні  роки навчання. Адже тут ви опануєте нові знання, знайдете щирих друзів і відкриєте в собі таланти. Отже,  запам’ятовуйте, що пропонує  вам наш університет!

Мультимедійні лекційні зали. Завдяки сучасним технологіям та відповідному матеріальному забезпеченню лекційні  заняття проходитимуть зручно та комфортно.

Для проведення занять для малочисельних груп, тренінгів та зустрічей із випускниками та гостями  облаштовано відповідні аудиторії, у яких максимально зручно проводити час.

Для майбутніх професіоналів у нас наявні спеціалізовані аудиторії з відповідним  технічним та програмним забезпеченням.

У ПУЕТ великий комп’ютерний парк, де майбутні ІТ-спеціалісти, документознавці працюють із сучасним програмним забезпеченням для  успішної економічної, математичної та інформаційно-аналітичної підготовки майбутніх спеціалістів.

Фахівці з комп’ютерних наук вивчають різні курси: програмування та підтримка вебдодатків  (C #, .NET, C++, Java, HTML, Python, PHP, XML); комп’ютерний дизайн (Adobe Photoshop, Adobe Premiere, Adobe After Effects, CorelDraw); нейронні мережі; математичне та комп’ютерне моделювання; бази даних та інформаційні системи (SQL); Unix; розподілені інформаційно-аналітичні системи в різних галузях. Усе це студенти з легкістю готові застосовувати  на практиці вже з першого курсу.

Для спеціальності  Готельно-ресторанна справа облаштована аудиторія, яка передбачає роботу зі спеціалізованими програмами, які використовуються в готелях та ресторанних закладах. Отримані навички ви зможете застосувати під час проходження виробничої практики.  Школа барменів дасть вам унікальну можливість  освоїти цікаву професію.

Для майбутніх фахівців у сфері товарознавства, біотехнології створено відповідні лабораторії, де майбутні спеціалісти отримують навички володіння  та керування біотехнологічними процесами, проєктуванням біотехнологічних виробництв та проведення екологічної та генетичної експертиз сировини й харчових продуктів.

Ваше навчання пройде в таких спеціалізованих аудиторіях:

 • кабінет, де знаходяться зразки шкіряно-взуттєвих хутряних та шкіряно-галантерейних товарів;
 • кабінет  із зразками текстильно-швейно-трикотажних товарів, текстильної галантереї, штучного хутра та нетканих матеріалів;
 • лабораторія зерноборошняних, кондитерських та товарознавства продовольчих товарів;
 • лабораторія хімічних методів дослідження сировини.

Отже, наша вдосконалена матеріально-технічна база  допоможе  вам закріплювати отримані навички  на практиці.

Для студентів, які навчаються за освітньою програмою «Харчові технології», облаштовано відповідні лабораторії зі спеціальним обладнанням, що використовують під час практичних занять для отримання ґрунтовних фундаментальних та професійно орієнтованих знань, навичок в організації технологічних процесів та оволодіння сучасними методиками визначення контролю якісних показників сировини й готової продукції.

Для майбутніх технологів і  спеціалістів ресторанного господарства маємо потужну матеріальну базу,  розміщену у спеціалізованих лабораторіях технологічного обладнання галузі для ресторанного господарства та харчових виробництв.

Для спеціальності Туризм облаштована аудиторія, навчаючись тут,  подорожі можуть стати реальністю. Спеціально для майбутніх спеціалістів створений Туристичний інформаційний центр із відповідними каталогами та довідниками для туристів.   Студентська туристична агенція надасть можливість застосувати отримані знання відразу  на практиці, навчить створювати туристичні маршрути та поїздки для туристів.

Майбутні фінансисти за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення опановують  та навчаються  формуванню та використанню фінансових ресурсів державних, приватних і корпоративних  фінансів, створенню інвестиційних портфелів, щоб надалі ефективно застосовувати на практиці.

Для фахівців у роботі зі словами та адаптованим перекладом створений лінгафонний кабінет із відповідним програмним забезпеченням,  де майбутні перекладачі мають можливість прослуховувати аудіо- та відеозаписи, а також працювати із програмою SDL Trados.

Для майбутніх  юристів, які щоденно працюють із кодексами та законами України, уважно стежать за постановами та указами, створено та облаштовано  відповідні аудиторії.

Практичні заняття  для кращого розуміння та практичних навичок проведення судівського засідання проходять у спеціально облаштованій  аудиторії, що виглядає як  зал засідання суду.

У криміналістичній аудиторії майбутні спеціалісти навчаться ідентифікувати та розрізняти докази.

Отже, наші студенти  мають унікальну можливість отримати  всі навички  й  уміння для проходження виробничої практики у місцевих судах, поліції, нотаріатах та інших  державних установах.

Аудиторія для поточного тестування студентів ( 114)

Викладачі використовують інноваційні способи перевірки знань. Після вивчення відповідної теми чи навіть цілого курсу кожний студент повинен пройти тестування. Для цього створена та облаштована  аудиторія для поточного тестування, де розташовано близько 100 комп’ютерів, установлено відеоспостереження  для максимального контролю за їх складанням.

Аудиторії для вебінарів та дистанційного навчання (4 та 5 поверх)

Для студентів, які вибрали дистанційну форму навчання, створено аудиторії для проведення онлайн-лекцій, практичних та семінарських  занять і  вебінарів. Якісне та своєчасне навчання для вас забезпечено!

Український та міжнародні культурно-освітні центри:

 • Грузинський
 • Індійський
 • Китайський
 • Азербайджанський
 • Український
 • Німецький
 • Французький

Для нас важливо берегти та шанувати традиції кожного студента, який у нас навчається , незалежно від міста чи країни,  з якої він приїхав. Для цього  в ПУЕТ створено культурно-освітні центри, де представлена  історія та культура таких країн, як Грузія, Китай, Азербайджан та Туркменістан.

У ПУЕТ створена  сучасна комп’ютеризована бібліотека, яка  має електронний каталог, 20 баз даних, створених  бібліотекою, фонд повнотекстових документів електронної бібліотеки. Завдяки її наповненню студенти з легкістю можуть знайти потрібну  інформацію у книгах та електронних каталогах. Для щоденного користування доступні  просторий читальний зал та електронний читальний зал.

Наявна в ПУЕТ і медіатека, що  надає доступ до аудіо- та відеоматеріалів, оброблених і адаптованих бібліотекою, які призначені для використання викладачами та студентами в навчанні, навчально-методичній діяльності та наукових дослідженнях. Це однозначно полегшить ваше навчання та допоже в освоєнні майбутньої професії!

(Медіатека  та Читальний зал для науковців)

Для розкриття вашого таланту та проведення цікавого дозвілля після пар працює Центр дозвілля та мистецтв із власною студією звукозапису та актовою залою, де проходять феєричні концерти.

А для підтримання вашої фізичної форми та поліпшення здоров’я в університеті працюють два спортивних комплекси  «Олімп» із сучасною матеріально-технічною базою, що є однією з найкращих у Полтавському регіоні, в яких розташовано:

 • фітнес-студії;
 • жіночий та чоловічий тренажерні зали;
 • зал для боротьби та боксу;
 • зал для ігрових видів спорту;
 • столи для настільного тенісу;
 • більярд;
 • стіна для скелелазіння;
 • великий спортивний зал;
 • роздягальні з душовими кабінами.

Про багаторічну історію ПУЕТ від минулого до сьогодення  ви дізнаєтеся,  відвідавши Музей історії університету. Саме в ньому зберігаються архівні документи та фото випускників різних років, розповідається про переломні та визначні моменти навчального закладу.  Завітавши,  ви матимете змогу роздивитися університет в деталях у  створеній його маленькій копії.