Освітня програма
Право (бакалавр)

Спеціальність
«Право»

Молодший бакалавр / Бакалавр / Магістр

 

Сертифікат про акредитацію

Освітня програма «Право» за спеціальністю 081 «Право» (ступінь вищої освіти – бакалавр) спрямована на опановування компетентностями у сфері правового забезпечення господарської діяльності, у судових та правоохоронних органах, органах державної влади на посадах, що не передбачають обов’язкової наявності магістерського ступеня.

Освітня програма розрахована на якісну підготовку студентів до складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту та Єдиного вступного іспиту, що відкриває студентам можливості для подальшого здобуття магістерського ступеня за денною та заочною (без переривання професійного кар’єрного розвитку) формою навчання.

Гарант освітньої програми:

Кульчій Олег Олександрович

кандидат юридичних наук, доцент
Автор більше 60 наукових і навчально-методичних праць, член Асоціації правників України, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Університету.
Спеціалізується на проблемних аспектах правового регулювання цивільно-правових відносин (зокрема договірних, щодо інтелектуальної власності) та на практичних питаннях правового забезпечення провадження господарської діяльності (передусім у сферах мас-медіа, реклами та PR).
Член журі ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів (“Мала академія наук України”) зі спеціальності «Право»

Постав питання гаранту освітньої програми

  Навчальні плани 2020 року набору:

  1. В основі розробки освітньої програми підготовки бакалавра спеціальності 081 «Право» перебуває підхід до організації освітнього процесу, що заснований на його кінцевих результатах та розцінюється на сьогодні як безальтернативний в плані забезпечення інтернаціоналізації освіти, а також міжнародний, європейський досвід та здобутки провідних закладів вищої освіти. Йдеться про дотримання вимог Болонського процесу щодо обсягу годин (кредитів), які рекомендуються для підготовки бакалавра: освітня програма розрахована на максимально можливі 240 кредитів. При складанні навчальних планів використаний досвід Кембриджського університету – одного із найстаріших та найвідоміших університетів у світі – про те, що типова кількість лекційних годин для кожної навчальної дисципліни має складати 36 годин на рік. Цілковито підтриманий та реалізований у навчальних планах підготовки бакалавра досвід Кембриджу про вивчення упродовж першого року навчання базових правових дисциплін із тенденцією поетапного розширення переліку вибіркових дисциплін упродовж наступних років навчання. Досвіду цього вузу відповідає включення до навчальних планів дисципліни «Основи наукових досліджень» для студентів першого курсу та щорічних курсових робіт (проектів), які сприяють набуттю навичок з правової методології. Окрім того, зміст освітньої програми адаптований до бакалаврської програми юридичного рівня Університету Миколаса Ромеріса – провідного університету соціальних наук та міждисциплінарних досліджень Литви − з орієнтацією на обов’язковий блок фахових дисциплін та факультативні дисципліни за професійним спрямуванням.
  2. Здобуття студентами теоретичних знань з першого курсу супроводжується практичною підготовкою, починаючи з досвіду надання правових консультацій під керівництвом досвідчених викладачів у навчальному юридичному центрі ПУЕТ «Правова СТУДіЯ», трансформуючись у подальшому у можливості поглиблення практичних навичок під час навчальної практики у судових та правоохоронних органах, виробничої та виробничої бакалаврської практик. Виділення значного обсягу годин на практичну підготовку уможливлює закріплення теоретичних знань, одержаних у процесі вивчення загальних та спеціальних юридичних дисциплін, а також набуття вмінь та навичок правозастосовної діяльності.
  3. Освітня програма «Право» (бакалавр), що побудована на концепції студентоцентрованого навчання, в основі якого – результати навчання як запорука професійного розвитку – передбачає безпосередню участь студентів у формуванні індивідуального навчального плану, та можливості обирати 25 % навчальних дисциплін із переліку вибіркових блоків за професійним, гуманітарним, соціально-економічним та спеціальним спрямуванням.

  (Детальніше про навчальний план)

   

  Якщо не вистачає предметів у сертифікаті ЗНО, НЕ ПРОБЛЕМА!

  (детальніше)

   

  Ти випускник технікуму або коледжу?

  Отримай ДИПЛОМ БАКАЛАВРА в ПУЕТ ЗА 2 РОКИ (продовжуючи навчання за своєю спеціальністю)

  (детальніше)

  Це важливо!

  Предмети ЗНО 2021 року (денна та заочна форма):

  • Українська мова та література (коеф. 0.2)
  • Історія України (коеф. 0.4)
  • Математика або Іноземна мова або - або - або - або - (коеф. 0.3)


  Вартість навчання (вступ 2020):

  • Денна форма:
   • бакалавр - 13570 грн/рік
  • Заочна форма:
   • бакалавр - 10700 грн/рік

  Студенти про навчання:

  Студентка 1 курсу

  Бондаренко Ірина, 1й курс

  Я – Ірина Бондаренко, студентка першого курсу спеціальності «Право».

  Рік потому я закінчувала школу. Щодо спеціальності визначилася давно: на це вплинуло те, що мене з дитинства привчали до справедливості, призвичаювали боротися за свої права і свободи. Тому професія юриста для мене є оптимальним варіантом.

  Наразі багато вишів пропонують підготовку спеціалістів у галузі юриспруденції, але я обрала саме ПУЕТ і за рік навчання жодної хвилини не пожалкувала про це.

  Протягом першого курсу я зрозуміла, що викладачі нашого університету – висококваліфіковані спеціалісти, котрі знаються на своїй справі. Навчальний процес проходить цікаво, тож заняття я завжди відвідую з великим задоволенням.

  Наш університет ми називаємо «Територією успіху».

  Будемо раді бачити Вас у нашій великій дружній родині!

  Лозицький Валерій, 1й курс

  Я – студент ПУЕТ Валерій Лозицький, майбутній юрист, а нині – першокурсник. Вірю, що здобуті у виші знання, ґрунтовна освіта допоможуть мені знайти хорошу високооплачувану роботу.

  До речі, у ПУЕТ можна відкрити в собі потенціал ученого. На кафедрі правознавства  вже багато років працюють науковий студентський гурток «Ін Юре» під керівництвом доктора юридичних наук, професора Сергія Олександровича Гладкого та студентський дискусійний клуб «Феміда», який очолює завідувачка кафедри, доктор юридичних наук, професор Галина Володимирівна Лаврик.

  На парах правників дуже цікаво. Хочеться опановувати ще щось нове, пізнавати юриспруденцію з допомогою висококваліфікованих викладачів.

  Запевняю: ви не пошкодуєте, якщо будете вивчати право  в ПУЕТ.

  Христенко Аліна, 1й курс

  Привіт! Я Аліна, першокурсниця  спеціальності  Право. І це круто!  Запитаєте, чому?

  Відповім:

  • ПУЕТ увійшов до рейтингу кращих закладів вищої освіти України;
  • це великий університет, в якому на моїй спеціальності навчаються студенти, які знають, чого хочуть від життя;
  • на кафедрі правознавства працюють вимогливі, дуже професійні викладачі – глибокі знавці у різних галузях права;
  • у нас розкішна бібліотека, про яку мріють більшість вишів, щороку вона поповнюється новими виданнями з права.

  Про дозвілля ми теж не забули: вечори відпочинку, дискотеки, перегляд кінофільмів, концерти, конкурси, в яких студенти виявляють свої творчі здібності, а ще спортзал, тренажерний зал, міні-поле – усе для всебічного розвитку і здобуття вищої освіти.

  Ну, що? Вам цікаво? Ласкаво просимо до нас!

  Безкоштовне навчання, стипендіальні програми

  Безкоштовне навчання, стипендіальні програми

  Детальніше

  Академічне середовище

  Академічне середовище

  Детальніше

  Студмістечко

  Студмістечко

  Детальніше

  Студентське життя

  Студентське життя

  Детальніше

  Дистанційне навчання

  Дистанційне навчання

  Детальніше

  Міжнародні можливості

  Міжнародні можливості

  Детальніше

  Студентські проєкти

  Студентські проєкти

  Детальніше

  Військова підготовка офіцерів запасу

  Військова підготовка офіцерів запасу

  Детальніше

  Стажування та практики в Україні

  Стажування та практики в Україні

  Детальніше

  Випускники працюють

  відповідальними секретарями судової колегії державного виконавця, конторського (офісного) службовця (недержавні установи юриспруденції, страхування), секретарями (судового засідання, суду, колегії судової), судовими виконавцями, судовими розпорядниками, організаторами діловодства (державні установи, види економічної діяльності, система судочинства), помічниками (адвокатів, нотаріусів, суддів, юристів), слідчими, оперуповноваженими, дільничними офіцера поліції, інспекторами, відповідальними (старшими) по корпусу (корпусному відділенню) (кримінально-виконавчої служби), інспекторами (кримінально-виконавча служби) (з дипломом бакалавра), інструкторами із професійної підготовки (кримінально-виконавчої служби)

   

   

  Випускники про  СПЕЦІАЛЬНІСТЬ:

  Криворучко Юлія

  Бакалавр, 2020 р. PMU IQOS. Посада : представник бренду IQOS, ФОП

  Навчання в університеті ПУЕТ , це великий та цікавий період в моєму житті. Він був для мене тяжкий і в той же час безцінний. Я, це той приклад студентки,  яка спочатку не розуміла, що диплом про вищу освіту це не просто так, а це квиток у доросле життя. Розпочинала я свій шлях студенткою денного відділення , але через деякі обставини не закінчила його ще в 2019 році. Але наш університет і кафедра Правознавства дає другий шанс. Я маю можливість отримати цей довгоочікуваний диплом студенткою заочного відділення.

  Сам університет має все необхідне для навчання: мультимедійні проектори, комп’ютери, комфортні аудиторії , велику бібліотеку та ще багато плюсів для навчання. Кафедра Правознавста, це ті викладачі, які шанують і люблять свою справу. Вони намагались донести матеріал доступно. Якщо ти щось не зрозуміла, то можеш з легкістю звернутись до педагога і тобі завжди допоможуть і нададуть відповіді на всі твої запитання.

  ПУЕТ і кафедра Правознавста. Дякую!

  Тарасенко Анна

  Бакалавр, 2020 р.

  Я дізналася про цей університет від своїх знайомих і друзів. Вони порадили мені вступити саме в ПУЕТ.

  Освіта, отримана в стінах університету, вже дала мені багато навичок які використовую на роботі. Найважливішим фактором успішного і продуктивного навчання є те, що викладачі  підходять до своєї роботи зі знанням своєї справи. Це дуже важливо!

  Приємно здивувало, що кожен викладач, намагався нам пояснити матеріал,наводячи приклади з життєвих ситуацій, щоб ми, студенти, досконально розуміли матеріал. Я дуже задоволена своїми знаннями!

  Дякую Вам, шановні викладачі! Ви кращі!

   

  Череднічок Ірина

  Бакалавр, 2020 р. ТОВ «АКБ-ЛІНК», юрисконсульт

  Я, як студентка, сміливо можу відповісти, що Полтавський Університет Економіки і Торгівлі – це моє майбутнє. Всі професії, які наявні в ньому, на даний момент дуже популярні та прогресуючі. Адже людство рухається вперед, технології з кожним днем змінюються, а ПУЕТ іде в ногу з ними. Мені дуже подобається.

  І саме про цей університет я можу сказати: Він живе, а не існує!

  Асоціація випускників (детальніше)

  Facebook

  Інформація для вступників:

  Наші контакти:

  Наша адреса: вул. Коваля, 3, м. Полтава, 36014

  Кафедра правознавства: каб. № 334, 334а

  Тел.: (0532) 56-10-02

  Е-mail: pravo@puet.edu.ua

  Завідувач кафедри: д.юр.н., професор Лаврик Галина Володимирівна

  Сайт кафедри: www.pravo.puet.edu.ua