Студмістечко

Для комфорту студентів з інших міст, районів та областей біля університету розташовані 4 гуртожитки, які ви можете знайти за допомогою карти студмістечка.

Гуртожитки ПУЕТ

– це комплекс із чотирьох  9-поверхових гуртожитків, які знаходяться за адресою: м.Полтава, вул.Коваля 3а, вул.Коваля 5. Студентські гуртожитки ПУЕТ облаштовані для проживання іногородніх та іноземних студентів на період навчання в університеті. Полтавські студенти із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання, мають можливість також поселитися в гуртожитку на період навчання в університеті.

Якщо ви бажаєте проживати в гуртожитку, вам необхідно про це повідомити приймальній комісії під час подачі документів. В іншому разі звернутися з відповідною заявою до коменданта гуртожитка.

Гуртожиток ПУЕТ

Як поселитись?

Для іногородніх студентів в ПУЕТ передбачене розміщення в гуртожитках №1, 2, 3, 4. (Вартість проживання – 825 грн.)

Всі охочі поселитися в гуртожитку мають повідомити про це приймальну комісію під час подачі документів.

В усіх інших випадках потрібно звернутися з відповідною заявою до коменданта гуртожитку.

Гуртожиток №1

комендант гуртожитку – Михайленко Таісія Іванівна

тел. (0532) 56-02-28

Гуртожиток №2

комендант гуртожитку – Пода Тетяна Василівна

тел. (0532) 56-00-25

Гуртожиток №3

комендант гуртожитку – Русєва Світлана Данилівна

тел. (0532) 56-02-14

Гуртожиток №4

дирекція студмістечка

комендант гуртожитку – Майстренко Людмила Володимирівна

Тел. (0532) 56-01-60

На території студмістечка розташований  відкритий майданчик із вуличними тренажерами для занять загальною фізичною підготовкою, мініфутбольне поле зі штучним покриттям, капітально відремонтоване силами університету у 2020 році, майданчик для занять стріт-болом, баскетбольний майданчик, що дає можливість студентам у вільний час займатися спортом.

До послуг студентства працює кафе «Дар’юшка в Юності», де пропонують смачні страви. Саме там ви матимете змогу перекусити між парами та провести час із друзями.

Шановні здобувачі вищої освіти та вступник!

 

Для осіб з особливими потребами в університеті створені можливості для безперешкодного доступу до приміщень навчального корпусу та гуртожитків. Супровід на вході у корпуси здійснюють працівники служби охорони та чергові гуртожитків.

Висновок про стан існуючого пандусу

Висновок з обстеження території університету та виконання Ліцензійних умов щодо безперешкодного доступу до будівель, приміщень університету осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення