«Філологія»

Що таке Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська (магістратура)

Освітня програма «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців із професійним світоглядом, мовними та культурними компетенціями в галузі філології й перекладознавства. У сучасному світі професія перекладача, який має змогу спілкуватися з різними людьми, бути очевидцем важливих заходів, вивчати історію й культуру іншої країни, пізнавати світ, зумовлена інтеграційними процесами, програмами культурних та освітніх обмінів, значним розширенням ділових контактів, розвитком міжнародного туризму.

Професія перекладача – одна з найпрестижніших і затребуваних на ринку праці. В Україні попит на висококваліфікованих фахівців, які володіють іноземними мовами, зумовлений процесами глобалізації та інтеграції. Від професіоналізму перекладача часто залежить атмосфера й успіх перемовин між представниками нашої країни та іноземними партнерами у сфері господарської, зокрема зовнішньоекономічної діяльності.

Перекладач з англійської та німецької мов є фахівцем із питань забезпечення міжмовного й міжкультурного спілкування іноземними мовами в професійному середовищі. Його компетенція охоплює широкий спектр видів діяльності: забезпечення процесу міжмовної писемної та частково усної комунікації в різних галузях життєвої діяльності людини (економіка, техніка, політика, культура, наука) шляхом перекладу офіційно-ділових, економічних, технічних, суспільно-політичних текстів іноземними й українською мовами.

Стажування за кордоном:

• Туреччина (Papillon Hotels, Delphin Hotels, Hilton Dalaman Sarigerme Resort & SPA, Туристична компанія “Sarpedon Travel”);
  • Болгарія: готельно-ресторанні комплекси (Софія, Варна, Албена, Золоті піски, Сонячний Берег, Св. Костянтина та Єлени, Банско, Приморско, Пампорово);
  • літня програма стажування Work & Travel USA;
  • Німеччина (програми ZAV, ZAV2);
  • Китай: ресторан Sushui Beihe Restaurant (м. Лоян, Китай);
  • Туніс: туристичні компанії Coral Travel, Hammamet Travel Service, 5* готелі Тунісу.

Обравши навчання за спеціальністю «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Ви матимете можливість:

• розширити філологічний світогляд;
  • поглибити знання з англійської та німецької мов;
  • застосовувати набуті знання з обраної філологічної спеціалізації;
  • удосконалити навички наукового аналізу та структурування мовного й літературного матеріалу з урахуванням класичних і новітніх методологічних принципів;
  • набути знання, вміння й навички з педагогіки, психології та методики викладання перекладу у вищій школі.

• «Загальне мовознавство»
  • «Методика викладання перекладу у вищій школі»
  • «Автоматизовані системи перекладу»
  • «Бізнес-курс основної іноземної мови»