Товарознавство і комерційна діяльність (магістр)

«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Що таке Товарознавство і комерційна діяльність (магістр)

Особливістю сьогодення є велике різноманіття товарів і послуг, які пропонуються сучасному споживачеві. Розуміння значення торгівлі, яка є складовим елементом економіки, спонукає до підготовки висококваліфікаційних, обізнаних працівників, що можуть ефективно працювати у сфері торгівлі та торговельного підприємництва. Попит на фахівців спеціальності «Товарознавство і комерційна діяльність» на ринку праці має стійку динаміку зростання, оскільки розвиток малого, середнього та великого торговельного бізнесу вимагає ґрунтовних техніко-технологічних, економічних, маркетингових та менеджерських знань і умінь.

Студенти, які навчаються за спеціальністю «Товарознавство і комерційна діяльність», отримують знання, необхідні для організації ефективної діяльності торговельних підприємств, функціонування логістичних комплексів, девелоперських, транспортних та аутсорсингових компаній.

Навчання передбачає опанування основ забезпечення переміщення та зберігання продукції й сировини для оптимізації витрат під час організації товароруху та визначення критеріїв формування товарного асортименту. Студенти отримують сучасні ґрунтовні, фахові вміння та знання, достатні для виконання професійних завдань на посадах у сфері товарознавчої, комерційної, організаційно-управлінської діяльності. Випускники-магістри будуть здатні до прийняття оперативних рішень, виконання науково-дослідних, педагогічних та управлінських функцій.

КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ТОВАРОЗНАВСТВО  І КОМЕРЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ»:

• навчання за сучасними стандартами вищої освіти України
  • отримання ДИПЛОМА ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА ТА ДОДАТКА ДО ДИПЛОМА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА (Diploma Supplement)
  • навчання за програмами подвійного диплома, які дозволяють отримати два дипломи: українського державного зразка ПУЕТ та європейського зразка одного із запропонованих закладів  вищої освіти (Кіпр, Латвія, Польща, Франція) за спільними освітніми програмами
  • навчання, проходження стажування за рахунок отримання грантів від Європейського Союзу в рамках програми Erasmus+: KA1. Навчальна мобільність
  • стажування за кордоном із виплатою кишенькових коштів:
    • Туреччина
    • Греція
    • Німеччина
    • Польща
    • Болгарія
  • проходження курсів з англійської, німецької, китайської, арабської, турецької та грецької мов для повсякденного та ділового спілкування