Освітня програма
Місцеве самоврядування (магістр)

Спеціальність
«Публічне управління та адміністрування»

Магістр

СЕРТИФІКАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ

Місцеве самоврядування – це «право і спроможність органів місцевого самоврядування здійснювати регулювання і управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення» (за Європейською хартією місцевого самоврядування).

Сучасна ефективна діяльність органів місцевого самоврядування неможлива без кадрів відповідної кваліфікації.

У сферу компетенцій фахівця зі спеціальності «Місцеве самоврядування» входить підготовка прийняття та організація виконання управлінських рішень, їх наукове, законодавче, кадрове, фінансове та інформаційне забезпечення; розробка документів економічного і соціального розвитку територій; підготовка пропозицій до проектів нормативно-правових актів щодо реалізації місцевої політики; вироблення практичних рекомендацій органам місцевого самоврядування щодо вибору варіантів перспективного розвитку територій; володіння технологіями розвитку громадянського суспільства, публічно-приватного партнерства; здійснення експертно-консультативної та дорадчої діяльності, пов’язаної з упровадженням демократичного врядування на територіальному рівні.

Гарант освітньої програми:

Козюра Ігор Валерійович

доктор наук з державного управління
Практичний досвід державної служби й місцевого самоврядування
Автор 150 наукових праць
Стажування в Канаді.

  Навчальні плани

  2024 РОКУ набору:

  Адаптовані до міжнародних освітніх програм Університету Центральної Флоріди (США) та Карлтонського університету (Канада).

  (Детальніше про навчальний план)

  Отримати поглиблену мовну підготовку: англійська, німецька, французька, китайська мови.

  Додаткові освітні можливості: професійні курси, семінари, тренінги (детальніше)

  Можливість отримати другу вищу освіту (детальніше)

  Отримати ступінь PhD (детальніше)

  Це важливо!

  Вступні випробування:

  • ЄВІ (Тест загальної навчальної компетентності) - коеф. 0.2
  • ЄВІ (Тест зіноземної мови) - коеф. 0.2
  • ЄФВВ (на вибір) - коеф. 0.6

  Мотиваційний лист


  Вартість навчання:

  • Денна форма:
   • магістр - 28150 грн/рік
  • Заочна форма:
   • магістр - 19950 грн/рік

  Студенти про навчання:

   

  Безкоштовне навчання, стипендіальні програми

  Безкоштовне навчання, стипендіальні програми

  Детальніше

  Академічне середовище

  Академічне середовище

  Детальніше

  Студмістечко

  Студмістечко

  Детальніше

  Студентське життя

  Студентське життя

  Детальніше

  Дистанційне навчання

  Дистанційне навчання

  Детальніше

  Міжнародні можливості

  Міжнародні можливості

  Детальніше

  Студентські проєкти

  Студентські проєкти

  Детальніше

  Військова підготовка офіцерів запасу

  Військова підготовка офіцерів запасу

  Детальніше

  Випускники працюють

  посадовими особами органів державної влади, посадовими особами органів місцевого самоврядування, посадовими особами політичних партій та самоврядних організацій, керівниками підприємств, установ та організацій,

  керівниками апарату органів публічного управління.

  Двірник Наталія Олександрівна

  Рік випуску – 2018

  На даний час працюю спеціалістом соціально-економічного розвитку, планування та залучення інвестицій виконавчого комітету Малоперещепинської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.

  В ПУЕТ я навчилася мислити стратегічно, планувати діяльність та залучати до цього процесу громадян, дізналася про особливості публічних виступів та вирішення конфліктних ситуацій. Навчання зробило мене більш впевненою у собі, своїх діях, в будь-якій ситуації знаходжу позитивні сторони.

  Руслан Ляшко

  Ніколи не пізно вчитись і самовдосконалюватись

  Наше життя – це постійний рух, полоса перешкод на шляху до чергової мети. Зупинка означає лише одне – ти залишаєшся позаду і тебе обійдуть ті, хто має більшу витримку, більшу жагу перемоги і знань.

  Все своє життя я вчуся, адже розумію, що сучасний світ належить тим, хто вміє швидко адаптуватися, самовдосконалюватися і першими виявляти перспективи.

  Моя особиста формула успіху – це добуток досвіду та наполегливості на обсяг знань. Застосовуючи цю формулу, мені вдалося створити і вивести в лідери регіонального ринку підприємства ТОВ«Наш млин» і ТМ«Наша пекарня». Використовуючи свої знання і навички в повсякденному житті, поступово здобув авторитет серед земляків, які підтримали мою кандидатуру на виборах до обласної ради.

  Отримання представницького мандату спонукало мене до активнішого вивчення нових галузей знань, які б я спрямовував на розвиток свого округу.

  Серед ВУЗів обрав Полтавський університет економіки і торгівлі, адже заклад пропонував хорошу навчальну програму за актуальною спеціальністю. Процеси децентралізації влади, зростання активності громадянського суспільства, демократичні та євроінтеграційні тенденції країни вказують на те, що спеціальності випускників будуть дедалі актуальнішими на ринку праці.

  ВНЗ Полтавський університет економіки і торгівлі – це хороша сходинка в майбутнє. Цей ВУЗ дасть актуальні і «рентабельні» знання кожному, не залежно від віку і соціального статуту.

  Руслан Ляшко. Магістр публічного управління та адміністрування

  Синяк Юрій Олександрович

  Рік випуску- 2020. Депутат Полтавської міської ради сьомого скликання. Підприємець.

  ПУЕТ мій рідний університет. Свого часу здобув тут освітній ступень бакалавра з міжнародної економіки. Бажання бути корисним для своєї громади привело мене в політичну діяльність. Робота в системі місцевого самоврядування стала поштовхом до вступу на профільну магістерську програму. Без вагань обрав ПУЕТ. Сприяла цьому вибору і співпраця з к.і.н., доцентом Оксаною Делією. ПУЕТ, як завжди, тримає високій професійний рівень, розвиває у своїх студентів бажання рухатись уперед. Навчання мотивує до пошуку, формує самооцінку та дає старт у житті.

  Асоціація випускників (детальніше)

  Інформація для вступників:

  Наші контакти:

  Наша адреса: вул. Івана Банка (Коваля), 3, м. Полтава, 36003

  Кафедра управління персоналом і економіки праці: каб. № 538, 538б

  Тел.: (0532) 50-91-33

  Е-mail: ypep@puet.edu.ua

  Завідувач кафедри: д.е.н., професор Костишина Тетяна Адамівна

  Сайт кафедри: www.ypep.puet.edu.ua