Освітня програма
Економічна кібернетика (бакалавр)

Спеціальність
«Економіка»

Молодший бакалавр / Бакалавр / Магістр

 

Сертифікат про акредитацію

Що таке економічна кібернетика, в чому полягає специфіка цієї освітньо-професійної програми?
Серед економічних спеціальностей економічна кібернетика є найпрестижною серед спеціальностей цього профілю, оскільки фахівці  професійно володіють знаннями із правильного розуміння і ефективного використання управління будь-якими соціально-економічними системами, що формується на знаннях із економіки, математики, моделювання процесів діяльності, програмування та  комп’ютерних інформаційних технологій. Досягнення необхідного рівня знань принципів і практичних прийомів управління будується на знаннях з проектного управління, що необхідно для позитивного впливу на економічний розвиток національної економіки, бізнесу і суб’єктів господарювання, та особливо актуально  в умовах розвитку мережі Internet, технології яких впливають на розвиток і впровадження WED-технологій в системи управління діяльності як державних так і бізнесових структур.

Таким чином унікальність та фундаментальність  даної освітньої програми  забезпечує підготовку сучасного економіста-аналітика та економіста-інформатика, який володіє технологією проектування, моделювання,  аналізу бізнес-процесів, програмування та сучасними комп’ютерними технологіями для вирішення економічних завдань.

Гарант освітньої програми:

Рогоза Микола Єгорович

професор, д.е.н.
 • відомий вчений у галузі управління складними соціально-економічними системами, веде плідну науково-дослідну роботу. Фундатор підготовки в університеті фахівців за спеціаотністю «Економіка» із освітніх програм «Економічна кібернетика», «Бізнес-економіка», «Менеджмент інформаційних ресурсів»;
 • науковий керівник проекту по розробці багаторівневих інформаційних систем управління ЗВО «Комплексна автоматизована система управління ВНЗ «Полтавський університет економіки і торгівлі»;
 • має досвід  використанні та  впровадження дистанційних технологій навчання (e-learning), що вирішує проблему навчання  впродовж  всього життя.
 • пройшов стажування у Poznan College of Communication and Manegement (м. Познань, Польша, 2012);
 • є експертом Foundation Institute for International Cooperation Development, Poznan Poland  (м. Познань, Польша, 2016);
 • School of English Institute  for International Cooperation Development the Republic of Poland – (Exam Report Form; NOTE – B2 exam in English)– 17/12/2017.

  Навчальні плани

  2020 РОКУ набору:

  1. Адаптовані до міжнародних освітніх програм:

  BELLEVUE UNIVERSITY / УНИВЕРСИТЕТ БЕЛВЬЮ (США); BRYANT UNIVERSITY / УНИВЕРСИТЕТ БРАЙАНТ (США); MASSACHUSETTS INSTITUTE OF TECHNOLOGY / МАССАЧУСЕТСЬКИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ (США); MACQUARIE UNIVERSITY / УНІВЕРСИТЕТ МАККУОРІ (АВСТРАЛІЯ, СІДНЕЙ);  UNIWERSYTET EKONOMICZNY W POZNANIU (ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ В ПОЗНАНІ).

  2. Фахова і професійна підготовка з 1-го курсу

  3. Освітня траєкторія для кожного – 25% навчального плану ти формуєш сам

  (Детальніше про навчальний план)

   

  Якщо не вистачає предметів у сертифікаті ЗНО, НЕ ПРОБЛЕМА!

  (детальніше)

  Ти випускник технікуму або коледжу?

  Отримай ДИПЛОМ БАКАЛАВРА в ПУЕТ ЗА 2 РОКИ (продовжуючи навчання за своєю спеціальністю)

  (детальніше)

  Це важливо!

  Предмети ЗНО 2019-2021 років (денна та заочна форма):

  • Українська мова та література (коеф. 0.2)
  • Математика (коеф. 0.4)
  • Історія України або Іноземна мова або Біологія або Географія або Фізика або Хімія (коеф. 0.3)

  Предмети НМТ 2022 року (денна та заочна форма):

  • Українська мова (коеф. 0.35)
  • Математика (коеф. 0.4)
  • Історія України (коеф. 0.25)

  Мотиваційний лист


  Вартість навчання:

  • Денна форма:
   • бакалавр - 17500 грн/рік
  • Заочна форма:
   • бакалавр - 12950 грн/рік

  Студенти про навчання:

  Паламаренко Діана
  студентка 2 курсу
  Превар Сергій

  Превар Сергій, ЕК - 21

  На мою думку, Полтавський університет економіки та торгівлі – один із найкращих вищих навчальних закладів. Обравши спеціальність «Економічна кібернетика» в університеті, я здобуваю високоякісні професійні знання. Викладачі завжди сумлінно виконують  свою роботу та діляться своїми знаннями з студентами. Коли у мене виникають питання, вони ніколи не відмовляють  мені у допомозі та стараються мені допомогти всім, чим можливо. Тому я раджу вам обрати саме наш університет, а особливо спеціальність «Економічна кібернетика».

  Паламаренко Діана

  Паламаренко Діана, ЕК- 21

  Вступивши в Полтавський університет економіки і торгівлі, я ВПЕВНЕНА що зробила вірний крок до майбутнього зі спеціальністю «Економічна кібернетика». Ця професія одна з найбільш актуальних і престижних на сьогодні, коли відбувається інформатизація економіки. Моя ціль навчитися володіти технологією моделювання та аналізу та прогнозування бізнес-процесів, основами програмування та сучасними комп’ютерними технологіями для вирішення економічних задач. МЕНЕ цьому навчають. Я вважаю, що завдяки висококваліфікованим спеціалістам (фахівцям з економічної кібернетики) в майбутньому наша Держава буде процвітати та системно розвиватись. І я впевнено йду до своєї мети.

  Безкоштовне навчання, стипендіальні програми

  Безкоштовне навчання, стипендіальні програми

  Детальніше

  Академічне середовище

  Академічне середовище

  Детальніше

  Студмістечко

  Студмістечко

  Детальніше

  Студентське життя

  Студентське життя

  Детальніше

  Дистанційне навчання

  Дистанційне навчання

  Детальніше

  Міжнародні можливості

  Міжнародні можливості

  Детальніше

  Студентські проєкти

  Студентські проєкти

  Детальніше

  Військова підготовка офіцерів запасу

  Військова підготовка офіцерів запасу

  Детальніше

  Стажування та практики в Україні

  Стажування та практики в Україні

  Детальніше

  Випускники працюють

  Наш випускник – це системний аналітик, що не тільки допомагає вибрати правильне рішення при виникненні проблемної ситуації, але й дозволяє цю ситуацію передбачити й попередити. Фахівець володіє сучасними засобами аналізу й прогнозування економічних ситуацій, а також управління економічними об’єктами в ринкових умовах, сам здатний організувати й очолити роботи з комп’ютеризації, може з успіхом керувати будь-яким функціональним підрозділом в організаційній системі управління.

  Саме універсальність та системне мислення робить у майбутньому з наших фахівців найкращих керівників будь-якого рівня – від завідувача аналітичним відділом підприємства до керівника урядових структур.

   

  Випускники про  СПЕЦІАЛЬНІСТЬ:

  dav

  Ключ Владисла, ЕК-41

  Вже через пару місяців я отримаю диплом бакалавра. А ще недавно тільки закінчив коледж. Тоді я думав:”Куди піти навчатися далі?” Зараз я розумію, що зробив правильний вибір, поступивши в ПУЕТ, на спеціальність “Економічна кібернетика”. В цьому університеті мені одразу ж сподобалося, ця атмосфера незабутня. Але найбільше мені сподобалася наша кафедра, наші педагоги, які дійсно виконують свою роботу зі старанням. Я вважаю, для них це не тільки робота, а навіть щось більше. От за що я люблю ПУЕТ

  Балюк Вікторія
  випускниця 2013-го року
  Глушко Вікторія
  випускниця 2018-го року

  Асоціація випускників (детальніше)

  Інформація для вступників:

  Наші контакти:

  Наша адреса: вул. Коваля, 3, м. Полтава, 36014

  Кафедра Економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем: каб. № 127

  Тел.: (0532) 509-205

  Е-mail: ec@puet.edu.ua

  Завідувач кафедри: д. е. н., професор Рогоза Микола Єгорович

  Сайт кафедри: www.ek.puet.edu.ua