Управління персоналом та економіка праці (бакалавр)

«Економіка»

Можливість навчання за ступенем БАКАЛАВР та МАГІСТР

Що таке Управління персоналом та економіка праці (бакалавр)

Управління персоналом (Human Resources (HR)) – сфера діяльності, в якій за останній час з’явилося особливо багато нових професій. Директор з персоналу, HR-менеджер, тренінг-менеджер, фахівець з оцінки персоналу, team-менеджер, head-hunter (“мисливець за головами”), менеджер з корпоративної культури, couch-консультант – ось далеко не повний перелік посад, які безпосередньо пов’язані з управлінням персоналом і з’явилися на українському ринку праці за останні роки. Ці спеціальності є популярними, дохідними і перспективними.

Освітні програми з підготовки фахівців з управління персоналом – найбільш відомий в світі фах підготовки бізнесменів і керівників. Саме випускники цього фаху створюють найсучасніші успішні команди персоналу відомих компаній світу. Активні методи навчання, ділові ігри та тренінги – найбільш продуктивні методи підготовки HR, які є основою навчання студентів освітньої програми «Управління персоналом і економіка праці».

Наші випускники – це фахівці, спроможні формувати управлінські рішення і реалізовувати свої творчі і професійні устремління.

Чому ви маєте обрати спеціальність «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом і економіка праці»

Якщо Ви схильні до розрахунково-аналітичної роботи в різних напрямах HR-менеджменту (навчання та тренінги персоналу, рекрутинг,  діловий етикет, бренд-менеджмент роботодавця та багато іншого.)

Якщо Ви шукаєте можливість самовираження у процесі реалізації управлінських рішень, орієнтовані на творчі експерименти, налагодження комунікацій, публічні виступи та спілкування з аудиторією.

Якщо Ви маєте бажання оволодіти неординарною та статусною професією, здатною розвинути організаційні та ораторські здібності, оригінальне мислення, лідерський потенціал, задовольнити кар’єрні амбіції та бажання мати достойний заробіток.

Якщо Ви розумієте, що представники цієї спеціальності користується стабільно високим попитом серед роботодавців через її універсальність, адже кадрові посади передбачені на підприємствах будь-якої сфери підприємництва, в некомерційних (громадських, політичних, науково-дослідних) організаціях, державних установах.

Основні ЗАВДАННЯ професійної діяльності УПРАВЛІНЦЯ:

Управлінці персоналом стають кваліфікованими фахівцями з управління людськими ресурсами, які володіють фундаментальними знаннями та практичними навиками відбору, оцінки, навчання, мотивації персоналу, кар’єрного коучингу, управління кадровим резервом; формування кадрової політики компанії та оптимізації її організаційної структури; кадрового діловодства; удосконалення систем і технологій управління персоналом, оцінки соціально-економічної ефективності їх упровадження; інжинірингу праці; проведення корпоративних тренінгів, організації ділових зустрічей і конференц-сервісу.

СТАЖУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ:

• Туреччина (Papillon Hotels, Delphin Hotels, Hilton Dalaman Sarigerme Resort & SPA, Туристична компанія “Sarpedon Travel”)
  • Болгарія: готельно-ресторанні комплекси у містах: Софія, Варна, Албена, Золоті піски, Сонячний Берег, Св. Костянтина та Єлени, Банско, Приморско, Пампорово
  • літня програма стажування Work & Travel USA
  • Німеччина (програми ZAV, ZAV2)
  • Китай: ресторан Sushui Beihe Restaurant (м. Лоян, Китай)
  • Туніс: туристичні компанії Coral Travel, Hammamet Travel Service, 5* готелі Тунісу

Стажування проходить в департаментах готельно-ресторанного, туристичного та торгівельного бізнесу: “Front Office and Reception”, “Food and Beverage”, “Housekeeping”, “Entertainment”, “Seller”, “Manufacturing”, “Transfermen”

• Управління персоналом
  • Економіка праці
  • Мотивація персоналу
  • Управління конфліктами