Управління персоналом та економіка праці (магістр)

«Економіка»

Що таке Управління персоналом та економіка праці (магістр)

У сучасних умовах господарювання визначальною цінністю будь-якого підприємства є людина: з пасивного виконавця працівник перетворюється на активного учасника виробництва, що може й бажає брати участь в управлінні, прийнятті рішень, продуктивності нових ідей.

Хто може знайти своє місце в роботі з персоналом? Це люди, які не мислять життя без комунікації або можливості багато думати й аналізувати, творчої роботи або роботи, заснованої на чітких правилах, у цій сфері знайдеться не один варіант реалізації своїх професійних устремлінь.

Особливості роботи з персоналом залежать і від підприємства (організації, установи). Випускники можуть обіймати посади керівників підприємства у різних сферах економічної діяльності. Спеціалістів з управління персоналом потребують кадрові агентства, тренінг-компанії або консалтингові агентства, що спеціалізуються на роботі з персоналом, органи державної влади тощо.

Програма підготовки магістрів за освітньою програмою «Управління персоналом і економіка праці» є найбільш людино-орієнтованою програмою підготовки майбутніх та діючих керівників усіх рівнів управління, включаючи топ-менеджерів та власників підприємств. Програма готує компетентних фахівців у сфері економіки праці та управління персоналом підприємств, організацій, а також установ різних форм власності та господарювання.

Програма магістра з управління персоналом і економіки праці спрямована на підготовку:

• керівників HR-відділів (департаментів): HR-директор, директор із соціального розвитку компанії, директор із корпоративного PR (внутрішніх комунікацій), директор з охорони праці й надзвичайних ситуацій, головний професійний консультант, керівник відділу адаптації персоналу, керівник відділу перепідготовки та підвищення кваліфікації персоналу, керівник відділу професійного підбору й навчання (тренінгу) персоналу
  • професіоналів у галузі праці та зайнятості: хедхантер, кадровий аудитор, бухгалтер-кадровик, корпоративний іміджмейкер, фандрайзер у сфері соціального волонтерства, аналітик ринку праці та з питань професійної зайнятості, експерт із соціальної відповідальності бізнесу, інженер-нормувальник праці, експерт з тімбілдінгу
  • професійних агентів із зайнятості та трудових контактів: рекрутер, фахівець з аутстафінгу персоналу, експерт з ділових комунікацій та нетворкінгу, спеціаліст з аутсорсингу персоналу, спеціаліст з лізингу персоналу
  • менеджерів: HR-менеджер, коучер, івент-менеджер, тренінг-менеджер, адміністратор офісу, мотиваційний спікер, менеджер освітніх і соціально-політичних проектів
  • економістів: економіст із планування, економіст-демограф, економіст-статистик, економіст з праці

Студенти мають можливість проходження стажування за кордоном:

• Туреччина (мережа готелів Papillon Hotels, Gloria Hotels&Resorts, готелі Spice Hotel&SPA, Calista Luxury Resort, Kaya Palazzo Resort, Cornelia De Luxe Resort)
  • Греція (готелі Kyllini Beach Resort, Porto Carras, Louis Zante Beach, Fodele Beach Hotel Blue Marine Resort & SPA)
  • літня програма стажування Work & Travel USA
  • Німеччина (програми ZAV, ZAV2)

Стажування проходить у департаментах: «Food and beverage», «Service», «Housekeeping», «Seller», «Courier».

• «Служба управління персоналом»
  • «Розвиток персоналу»
  • «Мотивація персоналу»
  • «Менеджмент продуктивності»