Унікальна можливість для вступу в магістратуру 181 “Харчові технології”! Вступ лише за мотиваційним листом!

Твої мрії про захоплюючу кар’єру в галузі харчових технологій можуть стати реальністю! 🌟 Полтавський університет економіки і торгівлі запрошує тебе долучитися до нашої успішної команди!

Вибери спеціалізацію 181 “Харчові технології”, де ти зможеш обрати освітню програму, що найкраще відповідає твоїм інтересам:

• Технології в ресторанному господарстві
  • Технології зберігання, консервування та переробки м’яса
  • Технологічна експертиза, якість і безпека харчової продукції

🌟 Терміни подачі заяв: з 31.07.2023 до 14.08.2023. Не втрати свою можливість на успіх разом з ПУЕТ! 🚀

Ми прагнемо забезпечити твій комфорт та зручність навчання, тому пропонуємо три форми навчання:

🌞 Денна форма навчання – для тих, хто готовий зануритись у світ знань повністю.

🌙 Заочна форма навчання – можливість навчатись, не змінюючи свій графік із зручністю виконання інших зобов’язань.

📱 Дистанційна форма навчання – вивчай матеріал в онлайн-форматі, де би ти не знаходився.

Твій успіх – наш пріоритет! 💯

Отримай детальнішу інформацію за номерами:

📞 380662251237

📞 380671542643

Реєструйся за посиланням: https://vstup.puet.edu.ua/vstup-zayavka-2023/ і отримай усю необхідну інформацію. 📝

Твій вибір – ключ до успіху! Приєднуйся до ПУЕТ та розпочни захоплюючу кар’єру в галузі харчових технологій! 🌽🍅🍞