У ПУЕТ відкрито набір на курси підготовки студентів до ЄВІ для успішного вступу до аспірантури!

Хочеш здобути ступінь доктора наук? Наші курси підготовки до ЄВІ – твій ключ до успіху

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це не тільки випробування, а й можливість впевнено вступити аспірантури, використовуючи свої знання та навички.

Полтавський університет економіки і торгівлі (ПУЕТ) запрошує вас приєднатися до наших курсів підготовки до (ЄВІ) для успішного вступу до аспірантури.

З нашою допомогою ви отримаєте необхідний рівень знань та практику, щоб впевнено пройти ЄФІ і здобути бажану освіту.

Форма навчання: дистанційна та аудиторна.

Що на вас чекає:

• Викладачі з великим досвідом у підготовці до ЄВІ.
  • Індивідуальний підхід до кожного студента.
  • Широкий спектр навчальних матеріалів та ресурсів.
  • Практичні вправи та тестові завдання, що допоможуть вам підготуватися до успішного складання іспиту.

Тривалість курсів: з 22 квітня по 23 червня 2024 року

Місце проведення: Полтавський університет економіки і торгівлі

Реєстрація: за телефоном +380667409059

Заповніть форму за покликанням https://forms.gle/GPTzV6N51kKNmrwK9

Реєстрація вже відкрита! Поспішайте забронювати своє місце на курсах та забезпечити собі яскраве майбутнє в академічній сфері.

Більше інформації за телефоном +380667409059 або на офіційному сайті ПУЕТ.