Стажування та практики в Україні
РЕСТОРАННІ ТЕХНОЛОГІЇ (БАКАЛАВР)

Комунальне підприємство «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» с. Запсілля Кременчуцького р-ну Полтавської області

Ми вже другий рік поспіль у цьому таборі. Нам тут дуже подобається!  Ми удосконалюємо свої практичні навички набуті під час навчання в університеті. Працюємо в їдальні по 8 годин дружним молодіжним колективом.

Встигаємо і відпочити та  розважитися. Кожен день веселий, енергійний, не схожий на інші. Ми не звикли  сумувати та втомлюватися, тут дійсно дуже цікаво, – поділилися враженнями студенти Яна Пасько та Бедошвілі Аліса. Тут є волейбольне, баскетбольне та два футбольні поля, батути, тренажери, тенісні корти та басейн. Для дітей проводяться туристичні походи, гурткова робота, дискотека.

Останній день табору завжди не менш цікавий та різноманітний. Представники ДСОЦ вручили своїм робітникам та вихованцям грамоти, подарунки та солодощі. Замовили великий пиріг та влаштували чаювання. А діти для нас провели святковий концерт – співали та танцювали, показували жартівливі сценки.

База відпочинку “Соснова поляна” первинної профспілкової організації Каскаду Київських ГЕС і ГАЕС Великобагачанський р-н, Полтавська         область

База відпочинку сучасна. З кожним роком набирає обертів. Бажаючих тут відпочивати стає все більше і більше. Батьки можуть бути спокійними, що діти відпочинуть, наберуться здоров`я, будуть дихати свіжим повітрям цього соснового лісу і будуть отримувати усе те, що повинна отримувати дитина для гармонійного розвитку.

Розроблені різноманітні розважальні програми, чималу увагу тут приділяють патріотичному вихованню молоді. А ще трудовому вихованню: щодня діти одну годину виділяють на прибирання в кімнатах, замітання території, догляд за клумбами. На території табору є футбольний, баскетбольний та волейбольний майданчики, тренажери, літня естрада, фотостудія, пісчаний пляж на березі річки Псел.

Студентка Остряніна Наталія (працювала кухарем) додала, що дітям забезпечують шестиразове харчування, продукти закуповують у кращих місцевих виробників. А різноманітне меню до дитячого столу, це вже професійний підхід та майстерна робота нашого молодіжно-студентського загону.

Дитячий оздоровчий табір «Сонячний» приватного підприємця Сергієнка    В.І. с. Михайлівки Диканського р-ну  Полтавської обл.

Дозвілля дітей в таборі доволі різноманітне. Вони ходять до річки, до лісу, їздять на екскурсії, навчаються туризму (для них організовують канатні переправи), відвідують вольєрне господарство та їздять верхи на конях.  Щодня проводяться конкурси, тематичні дискотеки, спортивні заходи.

Побудували велику альтанку, площею 100 кв. м, яку використовують для танців, спортивних змагань. Окремий майданчик створений для пляжного волейболу, футболу.

Надзвичайно гарне місце!! З пагорба, на якому розміщується табір, зворушливий краєвид, звідти видно край лісу із могутніми дубами, сонячні галявини з цілющими травами та суницями (якими тут встелене все!).

Два тури успішно працювали кухарами студенти спеціальності 181. Отримали задоволення від цікавої роботи, набули практичних навичок, відчули колективну підтримку.

Готельно-ресторанний комплекс «Мис Доброї Надії» приватного підприємства «Компанія «Надєжда»

с. Сем’янівка Полтавського р-ну Полтавської області

Готель, котеджі, СПА (лазня, хаммам), ресторани, басейн, пляж і багато іншого!

Заміський комплекс зібрав в собі все необхідне для того, щоб провести незабутній відпочинок на березі річки Ворскла. Головне достоїнство комплексу – 25-метровий басейн на березі річки в сосновому лісі, в якому знаходиться джакузі і pool-бар.

Страви європейської та української кухні, страви в тандирі і на мангалі готують студенти технологи Дубяга Кирило та Гайко Артур.

Готельно-ресторанний комплекс «Верхоли» приватного підприємця Андрєєвої Н. М. с. Соснівки Полтавського р-ну Полтавської області

Цей готель розташувався в 7 км від міста Полтава в селищі Соснівка. Він зайняв мальовниче місце серед величних дерев, яких тут безліч. Тут можна відпочити від галасливих міст і насолодитися першокласним обслуговуванням. Широкий спектр послуг, пропонований в готелі, дозволяє провести відпочинок на висоті.

Номерний фонд представлений комфортабельними номерами, які оснащені всім необхідним і продумані до найдрібніших деталей для максимального комфорту. Для проведення переговорів, конференцій і презентацій передбачено засклений конференц-зал, з вікон якого відкривається прекрасний вид на територію готелю.

Харчування організовано в ресторані готелю, вишукані страви європейської кухні порадують кожного гостя. Студентка Корягін Анжела задоволена тим, що проходила практику в кондитерському цеху ресторану, вивчала майстерність приготування різних видів випічки, оформляла готові кондитерські вироби, опановувала техніку виготовлення шоколадних цукерок. Робота була творчою, оригінальною і завжди  неймовірно цікавою.