Стажування та практики в Україні
Освітня програма БІОТЕХНОЛОГІЯ (БАКАЛАВР)

Кваліфікація біотехнолога передбачає високий рівень спеціальних наукових знань, широкий кругозір у галузі сучасних досягнень світової науки, високу майстерність експериментатора, оригінальність наукової думки. Випускники можуть реалізувати себе в таких видах професійної діяльності, як виробничо-технологічна, науково-дослідна, організаційно-управлінська. Таким чином, фахівець в області біотехнології має бути професіоналом, здатним комплексно поєднувати дослідницьку, проектну й підприємницьку діяльність, орієнтовану на створення високоефективних структур, стимулюючих зростання і розвиток різних сфер соціально-економічної діяльності.

Майбутні фахівці-біотехнологи проходять практичну підготовку під час виїзних занять до Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН України та Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України; виробничу практику студенти проходять на таких підприємствах, як: ТОВ «Фірма Зоря», м.Полтава, ТОВ «Полтавахліб»,ТОВ «УкрОлія», тов «Глобинський м’ясокомбінат», СТ «Ранок», ПАТ «Миргородський завод мінеральних вод», ПАТ «Фірма «Полтавпиво» та інших підприємства області.