Стажування та практики в Україні
ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНЖЕНЕРІЯ

Дитячий оздоровчий табір «Сонячний» приватного підприємця Сергіє

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агропромислова компанія «Докучаєвські Чорноземи» Полтавська обл., Карлівський р-н, м. Карлівка

А ви знаєте, де в Україні найкращі чорноземи? Уже бачимо, як маса варіантів роїться в кожній голові. Але зупинимо цей потік свідомості. У Карлівці Полтавської обл. посміхаються і авторитетно заявляють, що самі «жирні» землі зосереджені саме в їхньому регіоні. Це ж підтверджують дослідження знаменитого геолога і грунтознавця Василя Докучаєва, в честь якого була названа група компаній «АПК« Докучаєвські чорноземи».

Ось уже 15 років цей холдинг не тільки успішно користується родючістю землі, а й розвиває відразу кілька напрямків агробізнесу. У компанії є практично все: не тільки рослинництво і садівництво, а й виробництво м’ясоковбасної продукції, хлібобулочних виробів, крупи і масла, а також виробництво соків прямого віджиму і джемів.

Сокіл Андрій три роки поспіль проходить практику на підприємстві, пройшов шлях від обвальщика м¢яса до помічника майстра м¢ясопереробного підприємства. Досвідом роботи та отриманими навичками задоволений, він впевнений в тому що своє майбутнє пов¢яже з цим підприємством.