Стажування та практики в Україні
Фінанси і кредит

Виробнича практика

• Філія «Полтавське головне регіональ­не управління» публічного акціонер­ного товариства «Комерційний банк «Приватбанк» м. Полтави
  • Відділення-центр обслуговування клієнтів публічного акціонерного товариства «Акцент-Банк» м. Полтави
  • Публічне  акціонер­не товариство «Полтава-банк» м. Полтави
  • Публічне  акціонер­не товариство «Укрсиббанк» м. Полтави
  • Споживчі товариства та райспоживспілки
  • Полтавська регіональна дирекція приватного акціонерного товариства  «Страхова компанія «АХА Страхування» м. Полтави
  • Полтавська обласна дирекція публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна страхова компанія «Оранта»м. Полтави
  • Регіональний офіс у м. Полтаві Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ПЗУ Україна» м. Полтави
  • Полтавська дирекція № 8 Публічного акціонерного товариства «Страхова компанія «Країна» м. Полтави
  • Полтавське відділення Приватного акціонерного товариства «Страхова група «Ю.Б.І.АЙ-КООП» м. Полтави
  • Філії акціонерного товариства «Страхова група «ТАС»
  • Приватне акціонерне товариство «Полтавський турбомеханічний завод» м. Полтави
  • Публічне акціонерне товариство «Полтавський автоагрегатний завод» м. Полтави
  • Приватне акціонерне товариство «Полтавський вентиляторний завод»м. Полтави
  • Науково-виробниче товариство з обмеженою відповідальністю «Промелектроніка»  м. Полтави

Укладено договори про співробітництво ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» з:

1. Полтавським відділенням Приватного акціонерного товариства «Страхова група «Ю.Б.І.АЙ-КООП» м. Полтави;
  2. Приватним підприємством «Полтавський ливарно-механічний завод»;
  3. Єдиним розрахунковим центром «МЕГАБАНК»

Виїздні практичні заняття

Для студентів-фінансистів ПУЕТ фахівцем Страхової Групи «ТАС», Климченко Оленою Ігорівною проведено майстер-клас на тему: «Страхування життя», де розглянуто програми страхування життя та доцільність накопичень, орієнтованих на довгострокову перспективу, а також особливості та переваги програм накопичувального страхування, як для індивідуальних, так і корпоративних клієнтів.

З метою зміцнення практичної складової навчального процесу завідувачем кафедри фінансів та банківської справи Карцевою Вікторією Володимирівною й старшим викладачем кафедри Горбуновою Оленою Андріївною для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» на базі страхової компанії Полтавського відділення Страхової Групи «ТАС» організовано практичне заняття на тему «Проблеми пенсійної та медичної реформи». На практичному занятті студенти ознайомилися із актуальними проблемами реформування пенсійної системи. традиційними та новітніми загрозами медичної реформи в Україні.

Кафедра фінансів та банківської справи ПУЕТ вже кілька років поспіль активно долучається до відзначення Всесвітнього Дня заощаджень. У рамках цієї події студенти третього курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» на чолі з доцентом кафедри Соколовою Альоною Миколаївною відвідали Центральне районне відділення ПАТ «Мегабанк». Керівник відділу роздрібного бізнесу Коломієць Олександр Валерійович розповів, що банк активно підтримує ідею відзначення Всесвітнього дня заощаджень, оскільки в Україні проблема заощаджень є на стадії становлення через недовіру населення до банківських інституцій.

У процесі спілкування з спеціалістами банку студенти дізналися про сучасні та актуальні послуги депозитного ринку України, а також тенденції та перспективи його розвитку. Їм розповіли про види та можливості заощаджень в банку окрім депозитних вкладів населення  та про перестороги щодо ризиків втрати цінності збережень «під подушкою».