ПУЕТ запрошує молодих амбіційних студентів-бакалаврів на курси підготовки до ЄВІ

Хочеш здобути ступінь магістра? Наші курси підготовки до Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) – це твій ключ до успіху!

ЄВІ – це не лише випробування, а й можливість впевнено вступити до магістратури, використовуючи свої знання та навички.

Полтавський університет економіки і торгівлі (ПУЕТ) запрошує вас приєднатися до наших курсів підготовки до ЄВІ для успішного вступу до магістратури.

Наші курси підготовки призначені для студентів-бакалаврів будь-яких спеціальностей. З нашою допомогою ви отримаєте необхідний рівень знань та практику, щоб впевнено пройти ЄВІ і здобути бажану освіту.

Не втрачай можливості розвинути свій потенціал! Приєднуйся до нас і забезпеч собі світле майбутнє в академічній сфері!

Форма навчання: дистанційна та аудиторна.

Що на вас чекає:

• Викладачі з великим досвідом у підготовці до ЄВІ.
  • Індивідуальний підхід до кожного студента.
  • Широкий спектр навчальних матеріалів та ресурсів.
  • Практичні вправи та тестові завдання, що допоможуть вам підготуватися до успішного складання іспиту.

Тривалість курсів: з 22 квітня по 23 червня 2024 року

Місце проведення: Полтавський університет економіки і торгівлі

Реєстрація: за телефоном +380664744579 та +380501477401

Заповніть форму за покликанням https://forms.gle/xRUzt5H7N5UjVuVd7

Реєстрація вже відкрита! Поспішайте забронювати своє місце на курсах та забезпечити собі яскраве майбутнє в академічній сфері.

Більше інформації за телефоном +380664744579 та +380501477401 або на офіційному сайті ПУЕТ.