Все про ЗНО

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО

ВСТУПНИКУ 2023 !

Бажаєте успішно скласти ЗНО, не експериментуйте – завітайте до ПУЕТ !

В Полтавському університеті економіки і торгівлі з 1 жовтня 2022 року до 31 березня 2023 року  діють довгострокові курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання знань.

Заняття проводяться в аудиторії, групи по 15 чоловік.

На курсах слухачі мають можливість поглибити, систематизувати та отримати знання з базових предметів:

• українська мова
  • української мови та літератури
  • математики
  • історії України
  • географії
  • іноземної мови

slide3

Заняття проводять досвідчені викладачі університету та вчителі закладів загальної середньої освіти міста.  Предмети навчання та їх кількість слухач обирає за власним бажанням. Слухачі курсів забезпечуються необхідними навчально-методичними матеріалами, що максимально наближені до ЗНО минулих років.

Після закінчення  курсів  видається посвідчення, яке надає переваги щодо вступу до Полтавського університету економіки і торгівлі, визначені Правилами прийому.

Прийом заяв на курси підготовки до ЗНО розпочинається з 12 вересня 2022 року, початок занять з 1 жовтня 2022 року.

Вартість навчання: 350 грн/міс – 1 предмет

Щоб стати слухачем необхідно:

1. Заповнити форму-заявку слухача курсів або прийти до університету (к. 438) і заповнити заяву в паперовому варіанті.
  2. Оплатити за навчання (залежно від кількості обраних предметів) відповідно до банківських реквізитів.

Форма-заявка слухача курсів

Залиште контактні дані

Оберіть предмет для навчання

Банківські реквізити для оплати:

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

код за ЄДРПОУ 01597997

п/р UA433052990000026000041207649

в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

з написом «за навчання на курсах підготовки до ЗНО»

За більш детальною інформацією звертайтесь:
м. Полтава, вул. Коваля, 3
Відділ профорієнтаційної роботи, каб. 438
Е-mail: kursy.puet@gmail.com
Завідувач відділу: к. пед. н. Шара Світлана Олексіївна
телефон для довідок:

Отримай шанс  підготуватися та успішно скласти ЗНО!

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Участь у зовнішньому оцінюванні може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.

Зовнішнє оцінювання проводиться щороку з використанням технологій педагогічного тестування. Завдання сертифікаційних робіт укладаються Українським центром відповідно до програм зовнішнього оцінювання з певних навчальних предметів.

Строки організації та проведення зовнішнього оцінювання, перелік навчальних предметів, з яких проводиться зовнішнє оцінювання, та мов національних меншин, якими здійснюється переклад текстів, визначаються наказами Міністерства освіти і науки України.

Учасникам зовнішнього оцінювання створюються рівні умови шляхом стандартизації процедур проведення зовнішнього оцінювання.

Для учасників з особливими освітніми потребами в пунктах зовнішнього оцінювання створюються особливі (спеціальні) умови для проходження оцінювання.

Результатом зовнішнього оцінювання є кількісна оцінка рівня навчальних досягнень учасника зовнішнього оцінювання.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗНО У 2022 РОЦІ

ПРОБНЕ ЗНО