Бажаєте успішно скласти НМТ, не експериментуйте – завітайте до ПУЕТ !
В Полтавському університеті економіки і торгівлі з 1 жовтня 2024 року до 30 квітня 2025 року діють довгострокові курси підготовки до національного мультипредметного тесту.
Заняття проводяться в аудиторії, групи по 15 чоловік.
На курсах слухачі мають можливість поглибити, систематизувати та отримати знання з базових предметів:
Заняття проводять досвідчені викладачі університету та вчителі закладів загальної середньої освіти міста. Предмети навчання та їх кількість слухач обирає за власним бажанням. Слухачі курсів забезпечуються необхідними навчально-методичними матеріалами, що максимально наближені до НМТ минулих років.
Після закінчення курсів видається посвідчення, яке надає переваги при вступі до ПУЕТ, визначені Правилами прийому.
Прийом заяв на курси підготовки до НМТ розпочинається з 16 вересня 2024 року, початок занять з 1 жовтня 2024 року.
Вартість навчання: 400 грн/міс – 1 предмет
Щоб стати слухачем необхідно:
Полтавський університет економіки і торгівлі
код за ЄДРПОУ 01597997
п/р UA433052990000026000041207649
в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
призначення платежу «за навчання на курсах підготовки до НМТ»
За більш детальною інформацією звертайтесь:
м. Полтава, вул. Івана Банка, 3
Відділ профорієнтаційної роботи, каб. 438
Е-mail: kursy.puet@gmail.com
Завідувач відділу: к. пед. н. Шара Світлана Олексіївна
телефон для довідок:
Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.
Участь у зовнішньому оцінюванні може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.
Зовнішнє оцінювання проводиться щороку з використанням технологій педагогічного тестування. Завдання сертифікаційних робіт укладаються Українським центром відповідно до програм зовнішнього оцінювання з певних навчальних предметів.
Строки організації та проведення зовнішнього оцінювання, перелік навчальних предметів, з яких проводиться зовнішнє оцінювання, та мов національних меншин, якими здійснюється переклад текстів, визначаються наказами Міністерства освіти і науки України.
Учасникам зовнішнього оцінювання створюються рівні умови шляхом стандартизації процедур проведення зовнішнього оцінювання.
Для учасників з особливими освітніми потребами в пунктах зовнішнього оцінювання створюються особливі (спеціальні) умови для проходження оцінювання.
Результатом зовнішнього оцінювання є кількісна оцінка рівня навчальних досягнень учасника зовнішнього оцінювання.