Актуальні бази практики для здобувачів вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг»

Студенти спеціальності 075 Маркетинг повністю забезпечені базами практик та в рамках виробничих практик, що входять до навчального процесу проходять стажування на підприємствах різних форм власності та сфер діяльності, зокрема:

м. Полтава

1. Приватне підприємство «Торговельний цент «Київ»
  2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К»
  3. Товариство з обмеженою відповідальністю «МК Трейд Тім»
  4. Громадська організація «Інститут аналітики і адвокації»
  5. Громадська організація «Полтавська асоціація маркетингу»
  6. Товариство з обмеженою відповідальністю KONSORT
  7. Приватне підприємство «Полагропром»
  8. Товариство з обмеженою відповідальністю «Енергоінвест»
  9. Полтавська філія товариства з обмеженою відповідальністю «Телесвіт»
  10. Товариство з обмеженою відповідальністю «Констант Агро Бізнес Груп»
  11. Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговельна компанія «Юліс»
  12. Товариство з обмеженою відповідальністю «Крок»
  13. Полтавська обласна дирекція публіч­ного акціонерного товариства «Національна акціонерна стра­­хова компанія «Оранта»
  14. Приватне підприємство «ABDV media team» приватного підприємця Радкевича Б.В.
  15. Відділ профорієнтації Полтавського університету економіки і торгівлі
  16. Освітня платформа «RocketSkills» приватного підприємця Любимової Ю.А.
  17. Товариство з обмеженою відповідальністю «Баядера Логістика»
  18. Департамент маркетингу Полтавського університету економіки і торгівлі
  19. Товариство з обмеженою відповідальність «Нова Пошта» м. Полтава
  20. Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Полтавський автоагрегатинй завод» м. Полтава

Полтавська область

1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Вентиляторний завод «Горизонт» м. Гадяч Полтавської обл.
  2. Приватне підприємство «Білоцерківська агропромислова група» с. Білоцерківка Великобагачан­ського р-ну Полтавської обл.
  3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Білагро» с. Красногорівка Великобагачанського р-ну Полтавської обл.
  4. Приватне підприємство «Торговий Дім «Меди Межиріччя» с. Очерувате Семенівського р-ну Полтавської обл.
  5. Товариство з обмеженою відповідальністю «Гадяцька аграрна компанія» м. Гадяч Полтавської обл.
  6. Товариство з обмеженою відповідальністю «Лісогор-Плюс» с. Гожули Полтавського р-ну Полтавської обл.
  7. Ресторанно-готельний комплекс «Золотий Берег» приватного підприємця Мокієнка В. Г. с. Сем’янівка Полтавського р-ну
  8. Лубенське районне відділення публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна страхова компанія «Оранта» м. Лубни Полтавської обл.
  9. Товариство з обмеженою відповідальністю «Парагон Трейд» м. Кременчук Полтавської обл.
  10. Товариство з обмеженою відповідальністю «Логітекс» м. Миргород Полтавської обл.
  11. Товариство з обмеженою відповідальністю «Агропромисловий комплекс Докучаєвські чорноземи» м. Карлівка Полтавської обл.
  12. Публічне акціонерне товариство «Джей Ті Інтернешнл» м. Кременчук Полтавської обл.
  13. Товариство з обмеженою відповідаль­ністю «Лан-Агро» м. Жуки Полтавської обл.