Раді вітати вас в стінах нашого університету! Приймальна комісія ПУЕТ розпочинає свою роботу з сьогоднішнього дня і готова надати вам всю необхідну допомогу та інформацію для успішного вступу.
Графік роботи приймальної комісії:
Ми знаходимося за адресою:
Якщо у вас є питання щодо вступу, навчання чи документів, наші співробітники з приймальної комісії будуть раді вам допомогти. Звертайтеся до нас за будь-якими контактними даними, наведеними нижче.
📞 Телефони приймальної комісії:
ПУЕТ – ваш ключ до успіху!
Дякуємо, що обрали ПУЕТ! Ми з нетерпінням очікуємо на ваше прибуття до університету.