Вітаємо з проходженням конкурсного відбору до ПУЕТ

26 липня – відбувся один із найважливіших етапів вступної кампанії до закладів вищої освіти 2019 року – в Єдиній державній електронній базі з питань освіти успішно спрацював алгоритм, за результатами якого було сформовано адресне розміщення державного та регіонального замовлення для прийому вступників на здобуття вищої освіти.

З результатами зазначеного адресного розміщення та, відповідно, рекомендуванням до зарахування вступники мають можливість ознайомитись в особистих електронних кабінетах за посиланням  https://cabinet.osvitavsim.org.ua/login, а усі охочі – на двох інтернет-сайтах: #ЄДЕБО в розділі ВСТУП (http://vstup.edbo.gov.ua/) вже зараз, а на Освіта.UA (https://vstup.osvita.ua/) хвилин за 20.

Вітаємо кожного з 60 354 вступників, які отримали сьогодні рекомендації до зарахування на здобуття вищої освіти за державним або регіональним замовленням за результатами роботи алгоритму!

Також вітаємо  з проходженням конкурсного відбору до ПУЕТ і запрошуємо до університету  для укладання договору на навчання.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:

(0532) 50-25-62 

(066) 225-12-37 

(067) 154-26-43