Товарний менеджмент і експертний консалтинг (бакалавр)

«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Що таке Товарний менеджмент і експертний консалтинг (бакалавр)

Товарний менеджмент – це окремий  напрям, що поєднує економічні науки з основами знань у галузі природничих та технічних наук. За результатами навчання готують фахівців, здатних управляти товарними системами в конкурентному середовищі. Одержані знання дозволяють випускникам  упроваджувати принципи товарного менеджменту під час закупівлі та реалізації сировини й товарів, забезпечувати ефективне просування товарів, формувати та розвивати зв’язки з постачальниками, аналізувати претензії щодо якості товарів і готувати висновки за результатами їх розгляду, приймати своєчасні та обґрунтовані висновки з питань організації управління торговим підприємством, упроваджувати основні принципи системи управління безпечністю товарами НАССР.

Ефективна торгівля неможлива без знання властивостей товару, а також дослідження його споживних властивостей. Отже, кожне промислове та торгове підприємство потребує фахівців, відповідальних за технічне, маркетингове й економічне формування асортименту, які б мали комплекс знань щодо управління товарами на всіх етапах життєвого циклу, здійснення інформаційно-аналітичної діяльності у сфері руху товарів, прийняття науково-обґрунтованих рішень та управління товарними системами.

Зважаючи на впровадження європейських вимог щодо якості та безпечності товарів, підготовка фахівців є своєчасною та актуальною. Випускники-бакалаври можуть працювати на виробничих та торговельних підприємствах, підприємствах, що надають послуги, у консалтингових агентствах.

СТАЖУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ:

• Туреччина (Papillon Hotels, Delphin Hotels, Hilton Dalaman Sarigerme Resort & SPA, Туристична компанія “Sarpedon Travel”)
  • Болгарія: готельно-ресторанні комплекси у містах: Софія, Варна, Албена, Золоті піски, Сонячний Берег, Св. Костянтина та Єлени, Банско, Приморско, Пампорово
  • літня програма стажування Work & Travel USA
  • Німеччина (програми ZAV, ZAV2)
  • Китай: ресторан Sushui Beihe Restaurant (м. Лоян, Китай)
  • Туніс: туристичні компанії Coral Travel, Hammamet Travel Service, 5* готелі Тунісу

Стажування проходить в департаментах готельно-ресторанного, туристичного та торгівельного бізнесу: “Front Office and Reception”, “Food and Beverage”, “Housekeeping”, “Entertainment”, “Seller”, “Manufacturing”, “Transfermen”

• Хімія і методи дослідження сировини та матеріалів
  • Проектування товарів
  • Менеджмент якості
  • Екологічний менеджмент