Освітня програма
Право (молодший бакалавр)

Спеціальність
«Право»

Молодший бакалавр / Бакалавр / Магістр

Ліцензія на право здійснення освітньої діяльності

Освітня програма «Право» за спеціальністю 081 «Право» (ступінь вищої освіти – молодший бакалавр) спрямована на оволодіння знаннями та навичками, які забезпечують готовність обіймати первинні посади у сфері юридичної практики та створюють необхідну передумову для подальшого оволодіння професійними компетентностями і здобуття у майбутньому ступеня бакалавра, магістра.

Класичні і модерні методи навчання, які застосовують високопрофесійні викладачі університету, поєднані з сучасними засобами навчання та високою навчальною мотивацію учасників освітнього процесу дозволять здобути освітній ступінь молодшого бакалавра в атмосфері цікавості та навчальної творчості.

Гарант освітньої програми:

Гладкий Сергій Олександрович 

доктор юридичних наук, професор.

Автор більше 150 наукових і навчально-методичних праць.
Спеціалізується на проблемах історії та теорії права, зокрема, історії кооперативного права, теорії правової свідомості.

Постав питання гаранту освітньої програми

  Навчальні плани

  2021 РОКУ набору:

  1. Освітня програма підготовки молодшого бакалавра спеціальності 081 «Право», в основу якої покладений компетентнісний підхід, спрямована на забезпечення результатів освітнього процесу як сукупності окреслених державними стандартами результатів навчання та їх обсягу, що вимірюється у кредитах, та ґрунтується на європейських освітніх стандартах, в основі яких перебувають вимоги реалізації Болонського процесу та формування Європейського простору вищої освіти. Підготовка молодших бакалаврів спеціальності 081 «Право» здійснюється з урахуванням встановлених вітчизняним законодавством основних правових, організаційних, фінансових засад функціонування системи освіти та зарубіжного досвіду можливостей проходження так званого базового юридичного курсу з подальшим навчанням за інтегрованими планами підготовки бакалавра, про що свідчить відповідна програма Потсдамського університету в Німеччині (https://www.uni-potsdam.de/de/jura/studium/llb).
  2. Реалізуючи можливості юридичних клінік, які здобули широкий розвиток як у зарубіжних, так і національних закладах вищої освіти, невід’ємною складовою підготовки молодших бакалаврів є навчальна практика на базі навчального юридичного центру Полтавського університету економіки і торгівлі «Правова СТУДіЯ», що надає студентам інструменти, необхідні для їх професійного становлення. Під час проходження навчальної практики в судових та правоохоронних органах студенти мають можливість стати безпосередніми учасниками юридичної діяльності із застосування правових норм, всебічно спостерігати та аналізувати діяльність юристів-практиків, навчатися здійснювати процесуальні дії, знайомитися зі структурою та функціонально-організаційними особливостями діяльності судових та правоохоронних органів, що, в свою чергу, сприяє формуванню професійної ідентифікації майбутніх фахівців у сфері права.
  3. Навчання, зорієнтоване на студентів, яке фокусується на задоволенні потреб здобувачів освітніх послуг та можливостях формування індивідуальної освітньої траєкторії, що має за кінцеву мету формування здатності навчатися упродовж життя, набуває все більшого значення. Освітня програма підготовки молодших бакалаврів спеціальності 081 «Право» передбачає, починаючи із другого року навчання, участь студентів у формуванні індивідуального навчального плану, де 25 % дисциплін обирається здобувачем освітніх послуг із переліку вибіркових блоків за професійним, гуманітарним та спеціальним спрямуванням.

  (Детальніше про навчальний план)

  Можливість продовження навчання за освітніми ступенями БАКАЛАВРА та МАГІСТРА в нашому закладі вищої освіти.

  Продовжуй навчання за ступенем БАКАЛАВР ЗА СКОРОЧЕНИМ ТЕРМІНОМ НАВЧАННЯ!

  У разі продовження навчання за ступенем бакалавра – безпосередньо в університеті можна пройти ВІЙСЬКОВУ ПІДГОТОВКУ із присвоєнням звання офіцера запасу.

  Отримати поглиблену мовну підготовку (англійська, німецька, французька, китайська мови).

  Це важливо!

  Мотиваційний лист


  Вартість навчання:

  • Денна форма:
   • молодший бакалавр - 17500 грн/рік
  • Заочна форма:
   • молодший бакалавр - 12950 грн/рік

  Студенти про навчання:

  Студентка 1 курсу

  Бондаренко Ірина

  Бондаренко Ірина, 1й курс

  Я – Ірина Бондаренко, студентка першого курсу спеціальності «Право».

  Рік потому я закінчувала школу. Щодо спеціальності визначилася давно: на це вплинуло те, що мене з дитинства привчали до справедливості, призвичаювали боротися за свої права і свободи. Тому професія юриста для мене є оптимальним варіантом.

  Наразі багато вишів пропонують підготовку спеціалістів у галузі юриспруденції, але я обрала саме ПУЕТ і за рік навчання жодної хвилини не пожалкувала про це.

  Протягом першого курсу я зрозуміла, що викладачі нашого університету – висококваліфіковані спеціалісти, котрі знаються на своїй справі. Навчальний процес проходить цікаво, тож заняття я завжди відвідую з великим задоволенням.

  Наш університет ми називаємо «Територією успіху».

  Будемо раді бачити Вас у нашій великій дружній родині!

  Лозицький Валерій

  Лозицький Валерій, 1й курс

  Я – студент ПУЕТ Валерій Лозицький, майбутній юрист, а нині – першокурсник. Вірю, що здобуті у виші знання, ґрунтовна освіта допоможуть мені знайти хорошу високооплачувану роботу.

  До речі, у ПУЕТ можна відкрити в собі потенціал ученого. На кафедрі правознавства  вже багато років працюють науковий студентський гурток «Ін Юре» під керівництвом доктора юридичних наук, професора Сергія Олександровича Гладкого та студентський дискусійний клуб «Феміда», який очолює завідувачка кафедри, доктор юридичних наук, професор Галина Володимирівна Лаврик.

  На парах правників дуже цікаво. Хочеться опановувати ще щось нове, пізнавати юриспруденцію з допомогою висококваліфікованих викладачів.

  Запевняю: ви не пошкодуєте, якщо будете вивчати право  в ПУЕТ.

  Христенко Аліна

  Христенко Аліна, 1й курс

  Привіт! Я Аліна, першокурсниця  спеціальності  Право. І це круто!  Запитаєте, чому?

  Відповім:

  • ПУЕТ увійшов до рейтингу кращих закладів вищої освіти України;
  • це великий університет, в якому на моїй спеціальності навчаються студенти, які знають, чого хочуть від життя;
  • на кафедрі правознавства працюють вимогливі, дуже професійні викладачі – глибокі знавці у різних галузях права;
  • у нас розкішна бібліотека, про яку мріють більшість вишів, щороку вона поповнюється новими виданнями з права.

  Про дозвілля ми теж не забули: вечори відпочинку, дискотеки, перегляд кінофільмів, концерти, конкурси, в яких студенти виявляють свої творчі здібності, а ще спортзал, тренажерний зал, міні-поле – усе для всебічного розвитку і здобуття вищої освіти.

  Ну, що? Вам цікаво? Ласкаво просимо до нас!

  Безкоштовне навчання, стипендіальні програми

  Безкоштовне навчання, стипендіальні програми

  Детальніше

  Академічне середовище

  Академічне середовище

  Детальніше

  Студмістечко

  Студмістечко

  Детальніше

  Студентське життя

  Студентське життя

  Детальніше

  Дистанційне навчання

  Дистанційне навчання

  Детальніше

  Міжнародні можливості

  Міжнародні можливості

  Детальніше

  Студентські проєкти

  Студентські проєкти

  Детальніше

  Військова підготовка офіцерів запасу

  Військова підготовка офіцерів запасу

  Детальніше

  Стажування та практики в Україні

  Стажування та практики в Україні

  Детальніше

  Випускники працюють

  Зі здобуттям освітнього ступеня молодшого бакалавра спеціальності 081 «Право» випускники мають можливість здійснювати професійну діяльність на посадах:

  • Інспектори з безпеки руху, охорони праці та якості;
  • Агенти із зайнятості й трудових контрактів (Інспектор з кадрів; Організатор з персоналу; Фахівець з найму робочої сили);
  • Секретарі адміністративних органів (Інспектор з контролю за виконанням доручень);
  • Судові секретарі, виконавці та розпорядники (Секретар судового засідання; Секретар суду; Судовий розпорядник);
  • Організатори діловодства;
  • Помічники керівників;
  • Інші технічні фахівці в галузі управління (Інспектор з військового обліку…);
  • Інспектори митної служби;
  • Інспектори податкової служби;
  • Інспектори із соціальної допомоги;
  • Інші державні інспектори;
  • Інспектори воєнізованої охорони та приватні детективи
  • Поліцейські (молодший склад) (Інструк­тор (молодший склад поліції); Поліцейський (інспектор) патрульної служби; Командир відділення (поліція); Командир катера (поліція); Поліцейський (інспектор) поліції особливого призначення; Поліцейський (за спеціалізаціями); Молодший інспектор (поліція); Помічник дільничного офіцера поліції; Помічник командира взводу (поліція); Помічник оперуповноваженого; Помічник слідчого);
  • Працівники кримінально-виконавчої служби (Молодший інспектор (пенітен­ціарна система); Молодший інспектор-черговий (пенітенціарна система));
  • Працівники захисних та охоронних служб (Молодший інспектор прикордонної служби).

   

   

  Випускники про  СПЕЦІАЛЬНІСТЬ:

  Криворучко Юлія

  Криворучко Юлія

  Бакалавр, 2020 р. PMU IQOS. Посада : представник бренду IQOS, ФОП

  Навчання в університеті ПУЕТ , це великий та цікавий період в моєму житті. Він був для мене тяжкий і в той же час безцінний. Я, це той приклад студентки,  яка спочатку не розуміла, що диплом про вищу освіту це не просто так, а це квиток у доросле життя. Розпочинала я свій шлях студенткою денного відділення , але через деякі обставини не закінчила його ще в 2019 році. Але наш університет і кафедра Правознавства дає другий шанс. Я маю можливість отримати цей довгоочікуваний диплом студенткою заочного відділення.

  Сам університет має все необхідне для навчання: мультимедійні проектори, комп’ютери, комфортні аудиторії , велику бібліотеку та ще багато плюсів для навчання. Кафедра Правознавста, це ті викладачі, які шанують і люблять свою справу. Вони намагались донести матеріал доступно. Якщо ти щось не зрозуміла, то можеш з легкістю звернутись до педагога і тобі завжди допоможуть і нададуть відповіді на всі твої запитання.

  ПУЕТ і кафедра Правознавста. Дякую!

  Тарасенко Анна

  Тарасенко Анна

  Бакалавр, 2020 р.

  Я дізналася про цей університет від своїх знайомих і друзів. Вони порадили мені вступити саме в ПУЕТ.

  Освіта, отримана в стінах університету, вже дала мені багато навичок які використовую на роботі. Найважливішим фактором успішного і продуктивного навчання є те, що викладачі  підходять до своєї роботи зі знанням своєї справи. Це дуже важливо!

  Приємно здивувало, що кожен викладач, намагався нам пояснити матеріал,наводячи приклади з життєвих ситуацій, щоб ми, студенти, досконально розуміли матеріал. Я дуже задоволена своїми знаннями!

  Дякую Вам, шановні викладачі! Ви кращі!

  Череднічок Ірина

  Череднічок Ірина

  Бакалавр, 2020 р. ТОВ «АКБ-ЛІНК», юрисконсульт

  Я, як студентка, сміливо можу відповісти, що Полтавський Університет Економіки і Торгівлі – це моє майбутнє. Всі професії, які наявні в ньому, на даний момент дуже популярні та прогресуючі. Адже людство рухається вперед, технології з кожним днем змінюються, а ПУЕТ іде в ногу з ними. Мені дуже подобається.

  І саме про цей університет я можу сказати: Він живе, а не існує!

  Асоціація випускників (детальніше)

  Наші контакти:

  Наша адреса: вул. Коваля, 3, м. Полтава, 36014

  Кафедра правознавства: каб. № 334, 334а

  Тел.: (05322) 2-15-06

  Е-mail: pravo@puet.edu.ua

  Завідувач кафедри: д.юр.н., професор Лаврик Галина Володимирівна

  Сайт кафедри: www.pravo.puet.edu.ua