Облік і оподаткування (молодший бакалавр)

«Облік і оподаткування»

Що таке Облік і оподаткування (молодший бакалавр)

• Новий освітній продукт у системі вищої освіти України, вперше запроваджений у Полтавському університеті економіки і торгівлі із 2019–2020 навчального року.
  • Унікальна можливість отримати ступінь молодшого бакалавра в закладі вищої освіти на початковому рівні за коротким циклом навчання за 2 роки.
  • Можливість швидко розпочати власну справу або професійну кар’єру за обраним фахом уже за 2 роки навчання.
  • Можливість продовження навчання в закладі вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти, але за скороченим терміном навчання (2 роки) та отримати диплом бакалавра про повну вищу освіту.
  • Можливість отримання конкретних прикладних знань із бухгалтерського та фінансового обліку, оподаткування; набуття навичок роботи з первинними документами та електронним документооборотом, складання та подання звітів, здійснення бухгалтерських розрахунків і внутрішнього контролю, роботи із професійними ІТ-технологіями.
  • Можливість стати вузькопрофільним висококваліфікованим фахівцем у сфері обліку, контролю, аналізу та оподаткування на підприємствах різних форм власності, видів діяльності та організаційно-правових форм, в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських організаціях.
  • Ступінь молодшого бакалавра є початковою (відправною) точкою безперервного процесу професійного навчання впродовж усього свідомого життя.

СТУДЕНТИ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ПРОХОДЖЕННЯ СТАЖУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ:

• Туреччина (мережа готелів Papillon Hotels, Gloria Hotels&Resorts, готелі Spice Hotel&SPA, Calista Luxury Resort, Kaya Palazzo Resort, Cornelia De Luxe Resort);
  • Греція (готелі Kyllini Beach Resort, Porto Carras, Louis Zante Beach, Fodele Beach Hotel Blue Marine Resort & SPA);
  • Літня програма стажування Work & Travel USA;
  • Німеччина (програми ZAV, ZAV2);
  • Болгарія;
  • США;
  • Китай.

Стажування проходить у департаментах: «Food and beverage», «Service», «Housekeeping», «Seller», «Courier».

• «Основи бухгалтерського обліку»;
  • «Фінансовий облік» (базовий і поглиблений рівні);
  • «Облік за видами економічної діяльності»;
  • «Облік в оподаткуванні»;
  • «Інформаційні системи і технології в обліку».

Два навчальних тренінги:

• «Бухгалтерський облік у бізнесі»;
  • «Галузеві особливості фінансового обліку».

Предмети ЗНО 2020 року (денна форма):

• Українська мова та література (коеф. 0.5)
  • Історія України або Математика або Географія (коеф. 0.4)

• молодший бакалавр - 12550 грн/рік
    • молодший бакалавр - 9490 грн/рік

• помічник бухгалтера;
  • обліковець;
  • касир;
  • інвентаризатор;
  • офіс-менеджер;
  • адміністратор;
  • оператор із збору даних;
  • реєстратор бухгалтерських даних;
  • статистик-обліковець та конторський службовець, які займаються фінансовими операціями;
  • збирач податків.

ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ (МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР)ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ (МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР)

Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту: № 126, 133

Тел.: (0532) 56-07-71