Освітня програма
Митна справа в міжнародній торгівлі (бакалавр)

Спеціальність
«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Молодший бакалавр / Бакалавр / Магістр

 

Сертифікат про акредитацію

Випускник освітньої програми «Митна справа в міжнародній торгівлі» – професіонал, який може працювати як в державних, так і в приватних організаціях, де він бере на себе виконання обов’язків у митних операціях, зовнішній торгівлі, а також у логістичних процесах з імпорту та експорту послуг та товарів.

Володіє іноземними мовами, має вичерпні знання в галузі митної справи, міжнародної торгівлі, логістики та управління міжнародним бізнесом; навички ведення переговорів, аналітичних досліджень та роботи в команді.

Освітня програма сприяє основним етичним цінностям суспільної відповідальності відповідно до зобов’язань міжнародних договорів та угод; розвитку національної митної системи та зовнішньої торгівлі з метою задоволення потреб держави, приватного сектору та регіональних національних утворень.

Викладачами є фахівці, які стажувалися в закладах вищої освіти Італії, Португалії, Великобританії, Угорщини, Польщі. У підготовці студентів беруть участь практики, зокрема, фахівці з експорту сільськогосподарської, органічної продукції, митні брокери, фахівці з митного оформлення.

Викладачі кафедри проводять курси підвищення кваліфікації «Митне оформлення товарів».

Гарант освітньої програми:
Ткаченко Аліна Сергіївна
кандидатка технічних наук, доцента кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи , деканеса факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу
Керівниця науково-тренінгової лабораторії «Школа НАССР», яка надає послуги для бізнесу з консультування по впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів, має досвід ведення підприємницької діяльності. Проходила стажування у країнах Європи у рамках в грантової програми Єразмус+ , а також у Портсмутському університеті (Велика Британія) у рамках програми British Council.

Постав питання гаранту освітньої програми

  Навчальні плани

  2020 РОКУ набору:

  1. Адаптовані до Керівних принципів Всесвітньої митної організації щодо визнання університетських освітніх програм з митної справи, міжнародних освітніх програм (Universidad de Costa Rica, Szkoła Główna Handlowa).

  2. Фахова і професійна підготовка з 1-го курсу

  3. Освітня траєкторія для кожного – 25% навчального плану ти формуєш сам

  (Детальніше про навчальний план)

   

   

  Якщо не вистачає предметів у сертифікаті ЗНО, НЕ ПРОБЛЕМА!

  (детальніше)

  Ти випускник технікуму або коледжу?

  Отримай ДИПЛОМ БАКАЛАВРА в ПУЕТ ЗА 2 РОКИ (продовжуючи навчання за своєю спеціальністю)

  (детальніше)

  Це важливо!

  Предмети ЗНО 2019-2021 років (денна та заочна форма):

  • Українська мова та література (коеф. 0.2)
  • Математика (коеф. 0.4)
  • Історія України або Іноземна мова або Біологія або Географія або Фізика або Хімія (коеф. 0.3)

  Предмети НМТ 2022 року (денна та заочна форма):

  • Українська мова (коеф. 0.35)
  • Математика (коеф. 0.4)
  • Історія України (коеф. 0.25)

  Мотиваційний лист


  Вартість навчання:

  • Денна форма:
   • бакалавр - 17500 грн/рік
  • Заочна форма:
   • бакалавр - 12950 грн/рік

  Студенти про навчання:

  Аксюк Ірина, студентка 1 курсу

  У нас є чіткий графік пар, на кожній з них викладач намагається донести найголовніше, і як можна краще дати нам зрозуміти матеріал. Але ми маємо змогу, крім основних дисциплін, обрати додаткові, на яких я могла б підвищити свій рівень кваліфікації, з професійного напрямку чи просто, які хотіла б вивчати, наприклад, ще одну пару з Англійської чи Німецької. Освітня програма нашого університету є унікальна, ні в одному ще я не зустрічала чи хоча б чула про такий підхід до навчання. У недалекому майбутньому я точно знаю, що ПУЕТ допоможе дістатися вершин запланованих мною і вже через 4 роки навчання я зможу зайняти одну з керівних посад на митниці наших кордонів.

  Бужинська Валерія, студентка 1 курсу

  На обраній мною освітній програмі за рік навчання я вже вивчила головні принципи організації бізнесу, основи митної справи, товарознавства, ринок і ресурси товарів, із задоволенням вивчаю німецьку та англійську, адже саме ці та подальші дисципліни будуть слугувати основою моєї професії. Навчання дається з легкістю, а головне це те, що я отримую задоволення від процесу. Викладачі лояльні та люб’язні, завжди допоможуть здобути нові знання чи повторити вже вивчений матеріал.

  Куліш Ніна, студентка 1 курсу

  Я навчаюся на освітній програмі “Митна справа в міжнародній торгівлі”. Я обрала цю освітню програму через те, що вважаю її достатньо перспективною. Вона складена так, що ми вивчаємо тільки те, що нам дійсно потрібно в майбутньому. Майже з перших днів ми почали вивчати професійно-орієнтовані дисципліни. Звичайно є предмети і для загального розвитку, але вони дійсно цікаві. У майбутньому я хочу працювати митним брокером, або отримати другу вищу освіту – юридичну, і бути хорошим адвокатом. Адже небагато адвокатів добре розбираються в митному кодексі, а отже, такі спеціалісти потрібні.

   

  Безкоштовне навчання, стипендіальні програми

  Безкоштовне навчання, стипендіальні програми

  Детальніше

  Академічне середовище

  Академічне середовище

  Детальніше

  Студмістечко

  Студмістечко

  Детальніше

  Студентське життя

  Студентське життя

  Детальніше

  Дистанційне навчання

  Дистанційне навчання

  Детальніше

  Міжнародні можливості

  Міжнародні можливості

  Детальніше

  Студентські проєкти

  Студентські проєкти

  Детальніше

  Військова підготовка офіцерів запасу

  Військова підготовка офіцерів запасу

  Детальніше

  Стажування та практики в Україні

  Стажування та практики в Україні

  Детальніше

  Випускники працюють

  агентами з митного оформлення або представниками митного брокера, фахівцями-аналітиками із дослідження товарного ринку, фахівцями з експорту, агентами із комерційного обслуговування та торговельний брокер, інспекторами державної митної служби, менеджерами зовнішньоекономічної діяльності, менеджерами із закупівель, логістами із міжнародних перевезень

  Інформація для вступників:

  Наші контакти:

  Наша адреса: вул. Коваля, 3, м. Полтава, 36014

  Кафедра Товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи: 534

  Тел.: Контактна особа - (05322) 50-91-36, (050) 147 74 01

  Е-mail: tnt@puet.edu.ua

  Завідувач кафедри: Контактна особа - к.т.н., доц. Ткаченко Аліна Сергіївна

  Сайт кафедри: www.ems.puet.edu.ua