Реєстрація вступників для складання ЄВІ та ЄФВВ

 1. Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ – з іноземної мови) / єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ – з права та тесту загальних правничих компетентностей) триватиме з 12 травня по 5 червня 2020 року. Здійснюється приймальною комісією закладу вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Учасник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.
 2. Основна сесія ЄВІ проводиться 1 липня.
 3. Основна сесія ЄФВВ – 3 липня для вступників зі спеціальності «Право». (Курси підготовки до складання ЄФВВ – в червні-місяці, слідкуйте за інформацією на сайті www.el.puet.edu.ua).
 4. Процедура реєстрації:

 4.1.Для успішної реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії primcom.puet@gmail.com скановані копії або фотокопії:

 • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка
 • документа, що посвідчує особу
 • облікової картки платника податків
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень)

Додатково:

 • для випускників 2020 року, які ще не завершили навчання – довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу
 • у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ – медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о

4.2. У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

4.3. Після перевірки приймальною комісією наявності необхідних для реєстрації документів та правильності їх оформлення, формується реєстраційна картка та екзаменаційний лист.

4.4. У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановані копії реєстраційної картки та екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в Заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії та видається вступнику особисто. Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступником зазначено про таку необхідність в Заяві-анкеті.

4.5. Якщо в реєстраційній картці та/або екзаменаційному листку ви виявите помилки, здійсніть власноруч виправлення помилки(ок) в паперовому варіанті, сканкопії/фотокопії виправлених документів надішліть до приймальної комісії primcom.puet@gmail.com до 05.06.2020 року.

4.6. Для допуску до пункту тестування Вступник має самостійно роздрукувати Запрошення-перепустку зі свого особистого кабінету за тиждень до складання ЗНО.

4.7. Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, приймальна комісія надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для допуску до пункту тестування Вступник має пред’явити:

 • запрошення-перепустку (вступники самостійно роздруковують із сайту УЦОЯ на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ»), в якому буде зазначено адрес пункту тестування
 • екзаменаційний листок (сформований приймальною комісією)
 • документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку)
 • Пункти проведення ЄВІ та ЄФВВ – всі обласні центри (крім міст Донецьк і Луганськ) та м.Слов’янськ і м.Маріуполь Донецької обл., м.Сєверодонецьк Луганської обл.
 • Додаткові населені пункти для ЄВІ з англійської мови м.Біла Церква Київської обл., м.Кременчук Полтавської обл., м.Кривий Ріг Дніпропетровської обл., м.Мелітополь Запорізької обл., м.Умань Черкаської обл.