ПОРАДИ ВСТУПНИКАМ-2019

1.Не поспішайте завтра реєструвати свої електронні кабінети. 

Так вже сталося, що не можуть “передбачити” навантаження на максимальну кількість вступників відповідні сервіси (не знаю як Приватбанк з одночасними мільйонними запитами користувачів може організувати нормальну роботу)

2.Не поспішайте 10 липня подавати свої заяви. 

Як показує практика в останні дні дуже багато вступників їх скасовує. І що саме головне – нових “спроб” у вас не буде.

Відповідально віднесіться до виставлення пріоритетів у своїх заявах.

Адекватно оцінюйте свої шанси на бюджет в той чи інший вуз враховуючи свої результати ЗНО та результати ЗНО вступників минулих років, які отримала бюджет в тому чи іншому університеті.

РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ КАМПАНІЙ 2018 ТА 2017 РОКІВ ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ РОЗУМІТИ КОНКУРСНУ СИТУАЦІЮ В МИНУЛІ РОКИ

[http://www.vstup.info/#2018](http://www.vstup.info/?fbclid=IwAR37IWWxRk7A08amGYSVzDeIw0TwIY3dJdF1p-RUjFzjLsHHC4CoskkORHI#2018)

[http://www.vstup.info/#2017](http://www.vstup.info/?fbclid=IwAR1LENufD3Hbnu3aLt2Z9d3DZeTcsJpQTXRubdKor-of5L0B-mvdn4O5_10#2017)

3.Розуміючи, що по балам ЗНО зможете навчатися у таких містах як Київ, Одеса, Харків, Дніпро та Львів, вам потрібно реально оцінити фінансові можливості батьків забезпечити вам життя в цих містах. Це не дуже дешево. І багато студенів після декількох місяців навчання покидають вузи і втрачають рік, втрачають гроші, які необхідно буде компенсувати, щоб у наступному році знову вступати на бюджет + велика ймовірність для хлопців піти служити

4. ГУРТОЖИТОК. Якщо плануєте вступати не вдома, обов’язково уточніть питання поселення в гуртожиток. І уточніть вартість проживання і КІЛЬКІСТЬ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ, ЯКІ БУДУТЬ НА ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ