Особливості проведення ЗНО для майбутніх магістрів-правознавців

Вступне випробування для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю «Право» проходитиме з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО.

Порядок та основні процедури проведення вступного випробування затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 11.04.2017 №579.

Цьогоріч реєстрація вступників, які бажають вступати на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право», триватиме з 12 по 25 липня 2017 року.  Для вступників, які мають ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), прийом документів до приймальних комісій – з 12 по 17 липня 2017 року.

Реєстрація здійснюється приймальною комісією одного з вищих навчальних закладів, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.

Вступне випробування проводиться 03 серпня 2017 рокуПочаток процедури о 10:00 годДопуск учасників до пункту тестування триватиме з 09:15 год. до 09:50 год.

Для вступників, які мають ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), з 18 по 20 липня 2017 року у вищому навчальному закладі відбуватимуться додаткові вступні випробування. За умови успішного проходження додаткових вступних випробувань у вищому навчальному закладі, вступники можуть брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право».

Додаткові вступні випробування вступники складають у кожному вищому навчальному закладі, в якому виявили бажання брати участь у конкурсному відборі.

Вищий навчальний заклад самостійно визначає зміст та перелік додаткових вступних випробувань.

Для входу до пункту тестування учасник має пред’явити:

  • екзаменаційний листок;
  • оригінал документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку).

Пункти тестування створюватимуться в обласних центрах.

Єдине фахове вступне випробування передбачає виконання тесту, що містить три блоки тестових завдань:

перший блок – тест загальних навчальних правничих компетентностей, що включає тестування таких компетентностей: аналітичне мислення; критичне мислення, логічне мислення;

другий блок – тест з шести базових юридичних (правничих) дисциплін, що включає конституційне право, адміністративне право, цивільне право, цивільне процесуальне право, кримінальне право, кримінальне процесуальне право;

третій блок – тест з іноземної мови.

Тестові завдання блоків ТЗНПК та Право укладаються відповідно до Програми вступних випробувань під час вступу на основі ступеня бакалавра на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» з використанням організаційно-технічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 08 квітня 2016 року №409.

Тестові завдання блоку Іноземна мова укладаються відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов (англійська, іспанська, німецька, французька) для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року №1121.

Результати єдиного фахового вступного випробування буде розміщено на інформаційних сторінках вступників «Кабінет вступника» 15 серпня 2017 року. Доступ до інформаційної сторінки здійснюватиметься за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

За детальною інформацією щодо проведення вступного випробування для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю «Право» звертайтеся до приймальної комісії ПУЕТ.

 

Слідкуйте за новинами.