Електронний вступ

У ПУЕТ діятиме консультативний пункт для подання електронних заяв вступниками

Полтавський університет економіки і торгівлі організовує для вступників консультативний пункт для подання електронних заяв. Про це йшлося на черговому засіданні приймальної комісії ПУЕТ.

Однією з особливостей вступної кампанії 2018 року є подача заяв переважно в електронній формі. У такий спосіб подають заяви вступники на навчання на перший курс освітнього ступеня бакалавра за денною формою, які не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі і зарахування. Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн на сайті ez.osvitavsim.org.ua, який, за  інформацією Міністерства освіти і науки, запрацює з 2 липня.

Це дуже відповідальний момент, адже технічна помилка може мати серйозні наслідки. Заяву, яку вже зареєстровано у вищому навчальному закладі, не може бути скасовано. За перебігом подачі заяв можна спостерігати в Інформативній системі «Конкурс» (vstup.info)

З метою надання методичної допомоги вступникам у подачі електронних заяв Полтавський університет економіки і торгівлі організовує консультативний пункт, який буде працювати з 2 липня 2018 року. Вступники можуть звернутися у ці дні з 9 до 19 год. до приймальної комісії університету. Спеціально підготовлені працівники допоможуть вступникам подати електронну заяву незалежно від вибору вищого навчального закладу та спеціальності.

Для подачі електронної заяви вступник повинен мати:

  • адресу електронної пошти, до якої має доступ
  • серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ
  • оригінал або скановану копію (фотокопію) додатка до документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ
  • номер, пін-код сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання
 • серію та номер документа, що посвідчує особу, та коли й ким він виданий
 • фото, або скановане фото

Вступники можуть подати у різні вищі навчальні заклади до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми), на яких передбачено прийом за державним замовленням. Подання заяв в електронній формі на спеціальності ((освітні програми), на яких не передбачається прийом за державним замовленням, не обмежується.aboutus-man-woman

Тільки у паперовому вигляді до приймальної комісії університету подають заяви вступники на навчання на перший курс освітнього ступеня бакалавра:

  • які мають право складати вступні іспити з конкурсних предметів в університеті
  • які мають право на зарахування за співбесідою
 • які претендують на зарахування в межах встановлених квот для пільгових категорій

Інструкція по роботі з системою подання заяв в електронній формі 

У ПУЕТ завжди готові допомогти вступникам!