Електронний вступ 2017

Students-at-computer-800

У ПУЕТ діятиме консультативний пункт для подання електронних заяв вступниками

Полтавський університет економіки і торгівлі організовує для вступників консультативний пункт для подання електронних заяв. Про це йшлося на черговому засіданні приймальної комісії ПУЕТ.

Однією з особливостей вступної кампанії 2017 року є подача заяв переважно в електронній формі. У такий спосіб подають заяви вступники на навчання на перший курс освітнього ступеня бакалавра за денною формою, які не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі і зарахування. Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн на сайті ez.osvitavsim.org.ua, який, за  інформацією Міністерства освіти і науки, запрацює з 11 липня.

Це дуже відповідальний момент, адже технічна помилка може мати серйозні наслідки. Заяву, яку вже зареєстровано у вищому навчальному закладі, не може бути скасовано. За перебігом подачі заяв можна спостерігати в Інформативній системі «Конкурс» (vstup.info)

З метою надання методичної допомоги вступникам у подачі електронних заяв Полтавський університет економіки і торгівлі організовує консультативний пункт, який буде працювати з 11 до 27 липня 2017 року. Вступники можуть звернутися у ці дні з 9 до 19 год. до приймальної комісії університету. Спеціально підготовлені працівники допоможуть вступникам подати електронну заяву незалежно від вибору вищого навчального закладу та спеціальності.

Для подачі електронної заяви вступник повинен знати:

  • адресу електронної пошти, до якої має доступ
  • серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ
  • оригінал або скановану копію (фотокопію) додатка до документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ
  • номер, пін-код сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання
  • серію та номер документа, що посвідчує особу, та коли й ким він виданий

Вступники можуть подати у різні вищі навчальні заклади до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за державним замовленням. Подання заяв в електронній формі на спеціальності (спеціалізації), на яких не передбачається прийом за державним замовленням, не обмежується.aboutus-man-woman

Тільки у паперовому вигляді до приймальної комісії університету подають заяви вступники на навчання на перший курс освітнього ступеня бакалавра:

  • які мають право складати вступні іспити з конкурсних предметів в університеті
  • які мають право на зарахування за співбесідою
  • які претендують на зарахування в межах встановлених квот для пільгових категорій

Процедура подання електронних заяв

У ПУЕТ завжди готові допомогти вступникам!