Вітаємо вчорашніх випускників коледжів та технікумів, а сьогодні студентів ПУЕТ у нашій дружній студентській родині!

Цього тижня наказом ректора по університету вас зараховано до чисельної дружньої родини студентів університету!

На вас чекають знання та вміння наших викладачів, наставництво наших відомих та успішних випускників, творча, активна та згуртована студентська громада, захоплюючі закордонні стажування, практика на вітчизняних підприємствах, шлях пізнання, визначення та досягнення мрії, досвід, що ви отримаєте з першоджерел, а також матеріально-технічна база університету.

Хай ваш вдалий старт у житті справджується й надалі, сміливо та впевнено продовжуйте розпочатий шлях! Нехай кожен день несе в собі щось цікаве й особливе, нехай нові знання відкривають перед вами перспективи нових можливостей і бажань!