Презентація унікальної книги – «Основи лідерства. Наукові концепції»

В рамках відзначення Дня місцевого самоврядування у Полтавському університеті економіки і торгівлі спільно з Полтавською міською радою  відбулася презентація унікальної книги – «Основи лідерства. Наукові концепції» О.О. Нестулі і С.І. Нестулі.

У заході взяли участь усі, хто має причетність до становлення та розвитку місцевого самоврядування у м. Полтава. На цю визначну подію завітав міський голова О.Ф.  Мамай. У рамках заходу демонструвався відеоролик, який був присвячений становленню лідерської парадигми серед молоді нашого університету через працю студентського клубу «Лідер», Навчально-наукового Інституту лідерства.

Під час презентації члени студентського клубу «Лідер» провели цікаве лідерське анкетування. Тема лідерства у сучасності є досить вагомою та актуальною на наш час. Полтавський університет економіки  і торгівлі є потужним центром не тільки  дослідження, а й  впровадження системи лідерства у навчальний процес.

_aoajgbxl1y-2 5zm2jeqfr6c-2 gewvvfap2vu-2 jfxovbpnhkk-2 kodvdeppvqm-2 kthdl9vwzhg-2 ljyv0xb-nu0-2 toit8vsitqy-2 uffbdod4j6w-2 wvo-m27j0iy-2